Football is much more serious than life and death

Табло

І ліга (дорослі) - 9 тур
Datum НД., 22. липня. 2018 Beginn 16:00

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 22. липня. 2018 Beginn 16:00

ГірськеСписок гравцівКалендар матчів
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 22. липня. 2018 Beginn 16:00
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів

УстяСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 22. липня. 2018 Beginn 16:00

ДержівСписок гравцівКалендар матчів
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ІІ ліга (дорослі) - 13 тур
Datum НД., 22. липня. 2018 Beginn 16:00

ГорішнєСписок гравцівКалендар матчів
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 22. липня. 2018 Beginn 16:00
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 22. липня. 2018 Beginn 16:00

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів

ЧерницяСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 22. липня. 2018 Beginn 16:00
ФСК
ВербіжСписок гравцівКалендар матчів

Велика ВоляСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

І ліга (дорослі) - 9 тур
Datum НД., 22. липня. 2018 Beginn 16:00

БільчеСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ІІ ліга (дорослі) - 13 тур
Datum НД., 22. липня. 2018 Beginn 16:00
ФСК
ТростянецьСписок гравцівКалендар матчів

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ІІ ліга (дорослі) - 14 тур
Datum СР., 25. липня. 2018 Beginn 18:00

ГорішнєСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КиївецьСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Пошук гравця

Сайт відвідали:

Яндекс.Метрика дом админа - блог системного администратора
Офіційний сайт Федерації Футболу Миколаївського району
Жеребкування Кубка району

Завтра в приміщенні Федерації футболу Миколаївського району відбудеться жеребкування команд,які бажають прийняти участь в кубку району.Жереб дорослих колективів розпочнеться о 17:00,а юнацьких 0 17:30.Про деталі проведення змагань , Ви ,зможете прочитати на сайті в вівторок 16.07.2013 року

PDF Друк e-mail
 
Дискваліфіковані гравці

В неділю 14 липня 2013 року гру пропускають наступні гравці ,які отримали червоні та мають перебір жовтих карток в попередніх турах:

  • ПЕРША ЛІГА (дорослі):

  1. Балян Юрій (Берездівці)
  2. Коваль Василь (Держів)
  3. Мацьків Руслан (Крупсько)
  4. Довган Роман (Крупсько)
  5. Данилів Петро (Рудники)
  6. Іванішин Роман (Тернопілля)
PDF Друк e-mail
 
Дискваліфіковані гравці

В неділю 7 липня 2013 року гру пропускають наступні гравці ,які отримали червоні та мають перебір жовтих карток в попередніх турах:

  • ПЕРША ЛІГА (дорослі):

  1. Балян Юрій (Берездівці)
  2. Гладкий Василь Ів.(Держів)
  3. Мартинців Василь (Гірське)
  4. Коваль Василь (Держів)
  5. Андрушко Мар'ян (Колодруби)
  6. Мацьків Руслан (Крупсько)
PDF Друк e-mail
 
Кубок району не за горами

В понеділок 15 липня о 17:00 в приміщенні ФФМР відбудеться жеребкування Кубка району,який буде проводитись за системою "програв-вилетів" як для дорослих так і юнацьких складів.Бажаючі приймати участь у змаганнях звертатись в оргкомітет за телефоном 0963093977-Богдан Андрійович

PDF Друк e-mail
 
Дискваліфіковані гравці

В неділю 30 червня 2013 року гру пропускають наступні гравці ,які отримали червоні та мають перебір жовтих карток в попередніх турах:

  • ПЕРША ЛІГА (дорослі):

  1. Прендота Андрій (Рудники)
  2. Мацьків Руслан (Крупсько)
  3. Мартинців Василь (Гірське)
  4. Савчин Тарас (Тернопілля)
  • ПЕРША ЛІГА (юнаки):

  1. Хвостенко Василь (Держів)
  2. Давидяк Іван (Рудники)
  3. Дудич Роман (Гірське)
  4. Тимчак Андрій (Тернопілля)
PDF Друк e-mail
 
<< Початок < Попередня 61 62 63 64 65 66 67 68 69 Наступна > Кінець >>

Сторінка 66 з 69