Football is much more serious than life and death

Табло.

Футзал (юнаки) - 2 тур
Datum СБ., 23. лютого. 2019 Beginn 14:30
МСКК
Рудники (ю)
Воля
Велика Воля(ю)
-:-
Previous MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum СБ., 23. лютого. 2019 Beginn 15:10

Гірське (ю)
ФК
Дроговиж
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 23. лютого. 2019 Beginn 16:00
Воля
Велика Воля(ю)

Гірське (ю)
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 23. лютого. 2019 Beginn 16:40

Черниця (ю)
СКК
Крупсько (ю)
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum СБ., 23. лютого. 2019 Beginn 17:30
ДКСК
Демня (ю)

Черниця (ю)
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 23. лютого. 2019 Beginn 18:00
ФК
Тернопілля (ю)
СКК
Крупсько (ю)
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Пошук гравця

Сайт відвідали:

Яндекс.Метрика дом админа - блог системного администратора

дом админа - блог системного администратора
Офіційний сайт Федерації Футболу Миколаївського району
Дискваліфіковані гравці

В неділю 16 червня 2013 року гру пропускають наступні гравці ,які отримали червоні та мають перебір жовтих карток в попередніх турах:

  • ПЕРША ЛІГА (дорослі):

  1. Прендота Андрій (Рудники)
  2. Данилів Петро (Рудники)
  3. Мартинців Богдан (Гірське)
  4. Качмар Андрій (Крупсько)
  5. Довган Роман (Крупсько)
  6. Мацьків Руслан (Крупсько)
  7. Кос Володимир (Рудники)
  8. Яремчук Назар (Черниця)
  • ПЕРША ЛІГА (юнаки):

  1. Хвостенко Василь (Держів)
  2. Кухар Василь (Держів)
  3. Оприско Олег (Устя)
  4. Олюхно Юрій (Колодруби)
PDF Друк e-mail
 
Дискваліфіковані гравці

В неділю 9 червня 2013 року гру пропускають наступні гравці ,які отримали червоні та мають перебір жовтих карток в попередніх турах:

  • ПЕРША ЛІГА (дорослі):

  1. Прендота Андрій (Рудники)
  2. Данилів Петро (Рудники)
  3. Данилів Тарас (Раделичі)
  • ПЕРША ЛІГА (юнаки):

  1. Хвостенко Василь (Держів)
  2. Кухар Василь (Держів)
  3. Оприско Олег (Устя)
PDF Друк e-mail
 
Дискваліфіковані гравці

В неділю 19 травня 2013 року тур пропускають наступні гравці ,які отримали червоні карточки в попередньому турі:

  • ПЕРША ЛІГА (дорослі):

  1. Синенько Ярослав (Держів)
  2. Мандзюк Назар (Тернопілля)
  • ПЕРША ЛІГА (юнаки):

  1. Ряшко Роман (Тернопілля)
  2. Пасемко Юрій (Устя)
PDF Друк e-mail
 
Дискваліфіковані гравці

В неділю 2 червня 2013 року гру пропускають наступні гравці ,які отримали червоні карточки в попередньому турі:

  • ПЕРША ЛІГА (дорослі):

  1. Прендота Андрій (Рудники)
  2. Гординський Микола (Гірське)
  • ПЕРША ЛІГА (юнаки):

  1. Возів Ігор (Раделичі)
  2. Волківський Ігор (Черниця)
PDF Друк e-mail
 
Фінальна частина "Проліска"

Сьогодні було проведено жеребкування другого етапу проліска.За результатами якого команди переможці першого етапу були розділені на дві групи,де зіграють за круговою системою між собою,після чого переможці підгруп між собою виявлять володаря кубка.До вашої уваги команди групи А:Берездівці,Кагуїв,Рудники і групи Б:Черниця,Верин,Тернопілля.Ігри першого туру розпочнуться 21.04.2013 року о 13:00 год

Група "А"(Рудники):

  1. Берездівці - Кагуїв
  2. Рудники - (програвша команда П1)
  3. (Перможець П1) - Рудники
PDF Друк e-mail
 
<< Початок < Попередня 71 72 73 74 75 Наступна > Кінець >>

Сторінка 73 з 75
дом админа - блог системного администратора