Football is much more serious than life and death

Табло

ФФМР І-ліга(Дорослі) - 21 тур
Datum НД., 13. жовтня. 2019 Beginn 14:00

УстяСписок гравцівКалендар матчів
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
2:1
RefereeЖукровський, Микола
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР ІІ-ліга(Дорослі) - 11 тур
Datum НД., 13. жовтня. 2019 Beginn 15:00
ФК
ЛипиціСписок гравцівКалендар матчів

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів
2:1
RefereeЛеськів, Андрій
Previous MatchPrevious MatchReset

ФФМР ІІ-ліга(Дорослі) - 15 тур
Datum НД., 13. жовтня. 2019 Beginn 15:00
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів
3:0
RefereeГрещук, Ігор
Previous MatchPrevious MatchReset

ФФМР І-ліга(Дорослі) - 21 тур
Datum НД., 13. жовтня. 2019 Beginn 15:00

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
3:3
RefereeШуп'як, Володимир
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 13. жовтня. 2019 Beginn 15:00
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів

ДержівСписок гравцівКалендар матчів
3:1
RefereeМазуранчик, Андрій
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 13. жовтня. 2019 Beginn 15:00

БільчеСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів
0:2
RefereeЯблонський, Віктор
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum ПН., 14. жовтня. 2019 Beginn 15:00
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КиївецьСписок гравцівКалендар матчів
8:0
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР І-ліга(Дорослі) - 17 тур
Datum СР., 16. жовтня. 2019 Beginn 16:00

ДержівСписок гравцівКалендар матчів

УстяСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Пошук гравця

Сайт відвідали:

Яндекс.Метрика дом админа - блог системного администратора
Дискваліфіковані гравці.Кубок райну

Матчі  1/4 фіналу кубка Району з футболу який пройде 24 липня 2019 р пропускають наступні гравці ,які були вилучені в попередніх матчах:

ІІ ліга:

  1. Кузів Володимир ФК "Дроговиж" ()
  2. Грица Ярослав "Дністер" Розвадів   ()
  3. Яріш Ростислав "ІММ" Устя ()
  4. Синишин Ігор "ІММ" Устя ()
PDF Друк e-mail
 
дом админа - блог системного администратора