Football is much more serious than life and death

Табло

ФФМР ІІ-ліга(Дорослі) - 14 тур
Datum НД., 20. жовтня. 2019 Beginn 15:00
КСК
РозділСписок гравцівКалендар матчів

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

ФФМР І-ліга(Дорослі) - 22 тур
Datum НД., 20. жовтня. 2019 Beginn 15:00

УстяСписок гравцівКалендар матчів

ГірськеСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum НД., 20. жовтня. 2019 Beginn 15:00
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum НД., 20. жовтня. 2019 Beginn 15:00
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КиївецьСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum НД., 20. жовтня. 2019 Beginn 15:00
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum НД., 20. жовтня. 2019 Beginn 15:00
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів

БільчеСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum НД., 20. жовтня. 2019 Beginn 15:00

ДержівСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Пошук гравця

Сайт відвідали:

Яндекс.Метрика дом админа - блог системного администратора
Дискваліфіковані гравці

Матчі  16 туру чемпіонату  та 13 туру першості Миколаївського району з футболу який пройде 15 вересня 2019 р пропускають наступні гравці ,які були вилучені ,або отримали чотири попередження в попередніх матчах:

І ліга:

  1. Сколоздра Олег "Будінвест" Верин (х4)
  2. Дудич Роман "Темп" Гірське (х4)
  3. Давидяк Мар'ян ФК "Дроговиж"  ()
  4. Бобурчак Ігор "Зоря" Держів  (штраф)
  5. Швед Денис "Зоря" Держів (штраф)
  6. Мелешко Руслан "Дністер" Київець ()
  7. Наконечний Петро "Дністер" Київець ()
  8. Мелешко Віктор "Дністер" Київець (штраф)
  9. Кіндій Микола ФК "Надітичі" (х4)
  10. Багдай Іван МСКК "Рудники" (х4)
  11. Євочко Роман МСКК "Рудники" ()
  12. Гусак Маркіян ФК "Надітичі" (штраф)
  13. Антохів Ростислав ФК "Раделичі" (штраф)
  14. Гриник Юрій МСКК "Рудники" (штраф)
  15. Бобеляк Володимир "Сокіл" Тернопілля (штраф)
  16. Олійник Олег "Сокіл" Тернопілля ()

ІІ ліга:

  1. Покіданов Юрій "Фаворит" Розділ ()
  2. Петра Руслан ФК "Березина"()
PDF Друк e-mail
 
дом админа - блог системного администратора