Football is much more serious than life and death

Табло

ФФМР І-ліга(Дорослі) - 2 тур
Datum НД., 26. травня. 2019 Beginn 16:00
СКК
КиївецьСписок гравцівКалендар матчів

УстяСписок гравцівКалендар матчів
2:1
RefereeПаук, Роман
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 26. травня. 2019 Beginn 16:00

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
1:6
RefereeЖукровський, Микола
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 26. травня. 2019 Beginn 16:00

ГірськеСписок гравцівКалендар матчів

БільчеСписок гравцівКалендар матчів
2:1
RefereeМацьків, Руслан
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 26. травня. 2019 Beginn 16:00

ДержівСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів
5:1
RefereeМазуранчик, Андрій
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 26. травня. 2019 Beginn 16:00
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів
0:3
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 26. травня. 2019 Beginn 19:00
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
3:2
RefereeГнатів, Олег
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Пошук гравця

Сайт відвідали:

Яндекс.Метрика дом админа - блог системного администратора

Футзал Футзал Друк
Таблиця подій - Гол

Місце   Гравець Команда Гол
1 Курдибанський Владислав Курдибанський Владислав СКК "Крупсько"(ю) 11
2 Грельо Віталій Грельо Віталій "Темп" Гірське (ю)  7
- Венчак Мар'ян Венчак Мар'ян МСКК "Рудники" (ю)  7
4 Гладій Богдан Гладій Богдан ФК "Сокіл" Тернопілля (ю)  6
- Барбітов Володимир Барбітов Володимир ФК "Сокіл" Тернопілля (ю)  6
- Нога Тарас Нога Тарас СКК "Крупсько"(ю)  6
7 Клапко Руслан Клапко Руслан ФК "Сокіл" Тернопілля (ю)  5
- Романюк Святослав Романюк Святослав Воля" Велика Воля (ю)  5
- Оленич Андрій Оленич Андрій СКК "Крупсько"(ю)  5
10 Гриник Ігор Гриник Ігор МСКК "Рудники" (ю)  4
11 Бабак Дмитро Бабак Дмитро ДКСК "Скала" Демня(ю)  3
- Мороз Андрій Мороз Андрій "Темп" Гірське (ю)  3
13 Стеценко Владислав Стеценко Владислав Воля" Велика Воля (ю)  2
- Городицький Тарас Городицький Тарас МСКК "Рудники" (ю)  2
- Панчишин Ярослав Панчишин Ярослав "Дністер" Розвадів (Ю)  2
- Медлярський Ростислав Медлярський Ростислав ДКСК "Скала" Демня(ю)  2
- Давидяк Мар'ян Давидяк Мар'ян ФК "Дроговиж" (ю)  2
- Колодний Назар Колодний Назар Воля" Велика Воля (ю)  2
- Яворський Максим Яворський Максим "Темп" Гірське (ю)  2
20 Грица Олег Грица Олег ФК "Дроговиж" (ю)  1

Сторінка 1 з 2

дом админа - блог системного администратора