Football is much more serious than life and death

Табло

Кубок "Золота осінь - 1/8 фіналу
Стадіон: с.Крупсько Datum НД., 17. жовтня. 2021 Beginn 11:00
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів
ФСК
ДемняСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Стадіон: с.Верин Datum НД., 17. жовтня. 2021 Beginn 11:00

ВеринСписок гравцівКалендар матчів

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Стадіон: с.Надітичі Datum НД., 17. жовтня. 2021 Beginn 11:00
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Стадіон: с.Устя Datum НД., 17. жовтня. 2021 Beginn 11:00

УстяСписок гравцівКалендар матчів

ГірськеСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Стадіон: с.Верин Datum НД., 17. жовтня. 2021 Beginn 12:30

ЛипівкаСписок гравцівКалендар матчів

БільчеСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Стадіон: с.Надітичі Datum НД., 17. жовтня. 2021 Beginn 12:30

ЧерницяСписок гравцівКалендар матчів

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Стадіон: с.Устя Datum НД., 17. жовтня. 2021 Beginn 12:30
КСК
БерездівціСписок гравцівКалендар матчів
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Стадіон: с.Крупсько Datum НД., 17. жовтня. 2021 Beginn 12:30
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
ФК
В. ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Пошук гравця


Футзал Футзал Друк
Таблиця подій - Попередження

Місце   Гравець Команда Попередження
1 Давидяк Мар'ян Давидяк Мар'ян ФК "Дроговиж" (ю)  2
- Венчак Мар'ян Венчак Мар'ян МСКК "Рудники" (ю)  2
3 Барбітов Володимир Барбітов Володимир ФК "Сокіл" Тернопілля (ю)  1
- Панчишин Ярослав Панчишин Ярослав "Дністер" Розвадів (Ю)  1
- Бабак Дмитро Бабак Дмитро ДКСК "Скала" Демня(ю)  1
- Гринців Микола Гринців Микола "Темп" Гірське (ю)  1
- Гриник Ігор Гриник Ігор МСКК "Рудники" (ю)  1
- Гриник Мар'ян Гриник Мар'ян МСКК "Рудники" (ю)  1
- Сенів Андрій Сенів Андрій ФК "Дроговиж" (ю)  1
- Лозінський Микола Лозінський Микола МСКК "Рудники" (ю)  1
- Раймінус Мар'ян Раймінус Мар'ян "Темп" Гірське (ю)  1
- Шумин Артем Шумин Артем "Темп" Гірське (ю)  1
- Василишин Богдан Василишин Богдан "Дністер" Розвадів (Ю)  1
- Труш Андрій Труш Андрій Воля" Велика Воля (ю)  1
- Стеценко Владислав Стеценко Владислав Воля" Велика Воля (ю)  1
- Сколоздра Василь Сколоздра Василь СКК "Крупсько"(ю)  1
- Сулима Андрій Сулима Андрій СКК "Крупсько"(ю)  1
- Грельо Віталій Грельо Віталій "Темп" Гірське (ю)  1
- Мазепа Михайло Мазепа Михайло Воля" Велика Воля (ю)  1
- Шиян Максим Шиян Максим Воля" Велика Воля (ю)  1

Сторінка 1 з 2