Football is much more serious than life and death

Табло

ФФМР І ліга (дорослі) - 3 тур
Datum НД., 20. вересня. 2020 Beginn 11:30

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів
4:5
RefereeГнатів, Олег
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 20. вересня. 2020 Beginn 14:00
КСК
РозділСписок гравцівКалендар матчів

УстяСписок гравцівКалендар матчів
3:0
RefereeЧайковський, Богдан
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 20. вересня. 2020 Beginn 14:00
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
0:1
RefereeКіндій, Богдан
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР ІІ-ліга (дорослі) - 3 тур
Datum НД., 20. вересня. 2020 Beginn 14:00
ФСК
ВербіжСписок гравцівКалендар матчів
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів
2:1
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР І ліга (дорослі) - 3 тур
Datum НД., 20. вересня. 2020 Beginn 17:00

ДержівСписок гравцівКалендар матчів

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів
0:5
RefereeШуп'як, Володимир
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 20. вересня. 2020 Beginn 17:00
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів
1:1
RefereeНаконечний, Андрій
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 20. вересня. 2020 Beginn 17:00
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів
9:1
RefereeКравець, Ігор
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР ІІ-ліга (дорослі) - 3 тур
Datum НД., 20. вересня. 2020 Beginn 17:00

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів

КриницяСписок гравцівКалендар матчів
2:5
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР І ліга (дорослі) - 4 тур
Datum ПН., 21. вересня. 2020 Beginn 17:00
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів

ДержівСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Пошук гравця


Футзал Футзал Друк
Таблиця подій - Попередження

Місце   Гравець Команда Попередження
1 Давидяк Мар'ян Давидяк Мар'ян ФК "Дроговиж" (ю)  2
- Венчак Мар'ян Венчак Мар'ян МСКК "Рудники" (ю)  2
3 Барбітов Володимир Барбітов Володимир ФК "Сокіл" Тернопілля (ю)  1
- Панчишин Ярослав Панчишин Ярослав "Дністер" Розвадів (Ю)  1
- Бабак Дмитро Бабак Дмитро ДКСК "Скала" Демня(ю)  1
- Гринців Микола Гринців Микола "Темп" Гірське (ю)  1
- Гриник Ігор Гриник Ігор МСКК "Рудники" (ю)  1
- Гриник Мар'ян Гриник Мар'ян МСКК "Рудники" (ю)  1
- Сенів Андрій Сенів Андрій ФК "Дроговиж" (ю)  1
- Лозінський Микола Лозінський Микола МСКК "Рудники" (ю)  1
- Раймінус Мар'ян Раймінус Мар'ян "Темп" Гірське (ю)  1
- Шумин Артем Шумин Артем "Темп" Гірське (ю)  1
- Василишин Богдан Василишин Богдан "Дністер" Розвадів (Ю)  1
- Труш Андрій Труш Андрій Воля" Велика Воля (ю)  1
- Стеценко Владислав Стеценко Владислав Воля" Велика Воля (ю)  1
- Сколоздра Василь Сколоздра Василь СКК "Крупсько"(ю)  1
- Сулима Андрій Сулима Андрій СКК "Крупсько"(ю)  1
- Грельо Віталій Грельо Віталій "Темп" Гірське (ю)  1
- Мазепа Михайло Мазепа Михайло Воля" Велика Воля (ю)  1
- Шиян Максим Шиян Максим Воля" Велика Воля (ю)  1

Сторінка 1 з 2