Football is much more serious than life and death

Табло

Футзал - 1 тур
Datum СБ., 06. березня. 2021 Beginn 10:00

Розвадів (Ю)Список гравцівКалендар матчів

Черниця (ю)Список гравцівКалендар матчів
3:6
next Matchnext MatchReset

Datum СБ., 06. березня. 2021 Beginn 10:40
Воля
Велика Воля(ю)Список гравцівКалендар матчів
Лінденфельд
Луб'яна (ю)Список гравцівКалендар матчів
3:1
next Matchnext MatchReset

Datum СБ., 06. березня. 2021 Beginn 11:20
МСКК
Рудники (ю)Список гравцівКалендар матчів

Черниця (ю)Список гравцівКалендар матчів
2:5
next MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum СБ., 06. березня. 2021 Beginn 12:00
ФСК
Демня (ю)Список гравцівКалендар матчів

Розвадів (Ю)Список гравцівКалендар матчів
7:3
next MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum СБ., 06. березня. 2021 Beginn 12:40

Гірське (ю)Список гравцівКалендар матчів
Лінденфельд
Луб'яна (ю)Список гравцівКалендар матчів
5:0
next MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum СБ., 06. березня. 2021 Beginn 13:20
МСКК
Рудники (ю)Список гравцівКалендар матчів
ФСК
Демня (ю)Список гравцівКалендар матчів
4:9
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum СБ., 06. березня. 2021 Beginn 14:00

Черниця (ю)Список гравцівКалендар матчів

Гірське (ю)Список гравцівКалендар матчів
1:3
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Пошук гравця


Футзал Футзал Друк
Таблиця подій - Гол

Місце   Гравець Команда Гол
1 Адам Олег Адам Олег "Зоря" Держів (вет.) 15
2 Місюрак Володимир Місюрак Володимир "Воля" Велика Воля(вет) 12
3 Котула Руслан Котула Руслан СКК "Пісочна" (вет) 10
4 Борецький Ігор Борецький Ігор ФСК "Щирок" Вербіж (вет.)  9
5 Хомин Микола Хомин Микола "Зоря" Держів (вет.)  8
6 Дзюбайло Любомир Дзюбайло Любомир ФСК "Щирок" Вербіж (вет.)  7
7 Грица Богдан Грица Богдан ФСК "Щирок" Вербіж (вет.)  5
- Дудич Микола Михайлович Дудич Микола Михайлович "Темп" Гірське (вет.)  5
9 Козар Юрій Козар Юрій "Темп" Гірське (вет.)  4
- Кріль Роман Кріль Роман "Воля" Велика Воля(вет)  4
- Кордюк Андрій Кордюк Андрій МСКК "Рудники" (вет.)  4
12 Дудич Микола Миколайович Дудич Микола Миколайович "Темп" Гірське (вет.)  3
- Петришин Василь Петришин Василь "Темп" Гірське (вет.)  3
- Паньків Іван Паньків Іван СКК "Пісочна" (вет)  3
15 Кіндій Богдан Кіндій Богдан "Зоря" Держів (вет.)  2
- Гузик Роман Гузик Роман СКК "Пісочна" (вет)  2
- Міндьо Віктор Міндьо Віктор ФСК "Щирок" Вербіж (вет.)  2
- Вересняк Сергій Вересняк Сергій СКК "Пісочна" (вет)  2
19 Дубик Ігор Дубик Ігор МСКК "Рудники" (вет.)  1
- Мороз Микола Мороз Микола "Зоря" Держів (вет.)  1

Сторінка 1 з 2