Football is much more serious than life and death

Табло

Футзал ІІ ліга - 6 тур
Datum СБ., 25. січня. 2020 Beginn 10:00
ФСК
ТростянецьСписок гравцівКалендар матчів
СК
"Скала"Список гравцівКалендар матчів
7:4
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 25. січня. 2020 Beginn 10:50

В.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів
7:2
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 25. січня. 2020 Beginn 11:40

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
3:10
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 25. січня. 2020 Beginn 12:30
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
КСК
РозділСписок гравцівКалендар матчів
0:5
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 25. січня. 2020 Beginn 13:20
Воля
Велика Воля(ю)Список гравцівКалендар матчів
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів
4:4
Previous MatchPrevious MatchReset

Футзал І ліга - 6 тур
Datum СБ., 25. січня. 2020 Beginn 14:10

Велика ВоляСписок гравцівКалендар матчів

УстяСписок гравцівКалендар матчів
5:1
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 25. січня. 2020 Beginn 15:00
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
4:2
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 25. січня. 2020 Beginn 15:50

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КиївецьСписок гравцівКалендар матчів
4:3
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 25. січня. 2020 Beginn 16:40

ГірськеСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів
10:11
Previous MatchPrevious MatchReset

Пошук гравця

Сайт відвідали:

Яндекс.Метрика дом админа - блог системного администратора

І ліга (юнаки) І ліга (юнаки) Друк
Таблиця подій - Гол

Місце   Гравець Команда Гол
1 Курдибанський Владислав Курдибанський Владислав СКК "Крупсько"(ю) 32
2 Кахнич Мар'ян Кахнич Мар'ян "Темп" Гірське (ю) 27
3 Нога Тарас Нога Тарас СКК "Крупсько"(ю) 16
4 Антохів Ростислав Антохів Ростислав ФК "Раделичі" (ю) 14
5 Казмірук Олег Казмірук Олег ФК "Сокіл" Тернопілля (ю) 13
- Карпин Юрій Карпин Юрій "Промінь" (Більче)(ю) 13
7 Станківський Мар'ян Станківський Мар'ян ФК "Раделичі" (ю) 12
8 Казмірук Ігор Казмірук Ігор ФК "Сокіл" Тернопілля (ю)  9
- Наконечний Назарій Наконечний Назарій ФК "Сокіл" Тернопілля (ю)  9
10 Раймінус Мар'ян Раймінус Мар'ян "Темп" Гірське (ю)  8
- Макарик Віталій Макарик Віталій ФК "Раделичі" (ю)  8
12 Швед Юрій Швед Юрій "Зоря" Держів (ю)  7
- Одноріг Олег Одноріг Олег "ІММ" Устя (ю)  7
- Яблонський Андріан Яблонський Андріан ФК "Сокіл" Тернопілля (ю)  7
- Лукомський Дмитро Лукомський Дмитро "ІММ" Устя (ю)  7
16 Сколоздра Михайло Сколоздра Михайло СКК "Надітичі"(ю)  6
- Залуцький Максим Залуцький Максим ФК "Сокіл" Тернопілля (ю)  6
18 Марущак Максим-Юрій Марущак Максим-Юрій ФК "Сокіл" Тернопілля (ю)  5
- Гусак Маркіян Гусак Маркіян СКК "Надітичі"(ю)  5
- Кос Роман Кос Роман СКК "Надітичі"(ю)  5

Сторінка 1 з 6