Football is much more serious than life and death

Табло

ФФМР ІІ-ліга (дорослі) - 5 тур
Datum НД., 27. вересня. 2020 Beginn 13:00
ФК
ФК "Горожанна" Список гравцівКалендар матчів
ФСК
ВербіжСписок гравцівКалендар матчів
4:0
RefereeМазуранчик, Андрій
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР І ліга (дорослі) - 5 тур
Datum НД., 27. вересня. 2020 Beginn 14:00
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів

УстяСписок гравцівКалендар матчів
4:1
RefereeКіндій, Богдан
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 27. вересня. 2020 Beginn 14:00

ДержівСписок гравцівКалендар матчів
КСК
РозділСписок гравцівКалендар матчів
1:2
RefereeПрендота, Мирон
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 27. вересня. 2020 Beginn 14:00

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
1:0
RefereeГнатів, Олег
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 27. вересня. 2020 Beginn 17:00
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів
0:4
RefereeСиненький, Ростислав
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 27. вересня. 2020 Beginn 17:00
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
4:2
RefereeЯблонський, Віктор
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 27. вересня. 2020 Beginn 17:00
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
7:1
RefereeМазуранчик, Андрій
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР ІІ-ліга (дорослі) - 5 тур
Datum НД., 27. вересня. 2020 Beginn 17:00
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів

БільчеСписок гравцівКалендар матчів
3:2
RefereeБуць, Андрій
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 27. вересня. 2020 Beginn 17:00
Лінденфельд
Луб'янаСписок гравцівКалендар матчів

КриницяСписок гравцівКалендар матчів
7:2
RefereeЛеськів, Андрій
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Пошук гравця


Футзал (юнаки) Футзал (юнаки) Друк
Таблиця подій - Гол

Місце   Гравець Команда Гол
1 Іванів Любомир Іванів Любомир ФК "Дроговиж" (ю) 11
2 Шумин Артем Шумин Артем "Темп" Гірське (ю)  8
- Марунчак Володимир Марунчак Володимир ФК "Сокіл" Тернопілля (ю)  8
4 Стеценко Владислав Стеценко Владислав Воля" Велика Воля (ю)  6
- Мороз Андрій Мороз Андрій "Темп" Гірське (ю)  6
- Курдибанський Владислав Курдибанський Владислав СКК "Крупсько"(ю)  6
7 Возний Богдан Возний Богдан МСКК "Рудники" (ю)  5
- Грица Олег Грица Олег ФК "Дроговиж" (ю)  5
- Мудрий Остап Мудрий Остап ДКСК "Скала" Демня(ю)  5
- Барбітов Володимир Барбітов Володимир ФК "Сокіл" Тернопілля (ю)  5
11 Гриник Ігор Гриник Ігор МСКК "Рудники" (ю)  4
- Галан Іван Галан Іван ФК "Дроговиж" (ю)  4
- Вільків Віталій Вільків Віталій "Біорена" Черниця (ю)  4
14 Яворський Максим Яворський Максим "Темп" Гірське (ю)  3
- Деркач Остап Деркач Остап "Біорена" Черниця (ю)  3
- Шиян Максим Шиян Максим Воля" Велика Воля (ю)  3
- Мазепа Михайло Мазепа Михайло Воля" Велика Воля (ю)  3
- Курилко Максим Курилко Максим СКК "Крупсько"(ю)  3
- Кретковський Остап Кретковський Остап ДКСК "Скала" Демня(ю)  3
- Нога Тарас Нога Тарас СКК "Крупсько"(ю)  3

Сторінка 1 з 2