Football is much more serious than life and death

Табло

ФФМР І ліга (дорослі) - 4 тур
Datum ПН., 28. вересня. 2020 Beginn 17:00
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів
0:3
RefereeПрендота, Мирон
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР ІІ-ліга (дорослі) - 6 тур
Datum ПН., 28. вересня. 2020 Beginn 17:00

БільчеСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ФК "Горожанна" Список гравцівКалендар матчів
1:2
RefereeЧайковський, Богдан
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР І ліга (дорослі) - 4 тур
Datum СР., 30. вересня. 2020 Beginn 17:00
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
2:3
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР ІІ-ліга (дорослі) - 6 тур
Datum СБ., 03. жовтня. 2020 Beginn 00:00
Лінденфельд
Луб'янаСписок гравцівКалендар матчів
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum СБ., 03. жовтня. 2020 Beginn 00:00
ФСК
ВербіжСписок гравцівКалендар матчів

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР І ліга (дорослі) - 6 тур
Datum НД., 04. жовтня. 2020 Beginn 00:00
КСК
РозділСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 04. жовтня. 2020 Beginn 00:00

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів

УстяСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 04. жовтня. 2020 Beginn 00:00

ДержівСписок гравцівКалендар матчів

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 04. жовтня. 2020 Beginn 00:00
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Пошук гравця


ФФМР І-ліга(юнаки) ФФМР І-ліга(юнаки) Друк
Таблиця подій - Гол

Місце   Гравець Команда Гол
1 Нога Тарас Нога Тарас СКК "Крупсько"(ю) 40
2 Молошій Роман Молошій Роман ФК "Дроговиж" (ю) 30
3 Курдибанський Владислав Курдибанський Владислав СКК "Крупсько"(ю) 22
4 Яворський Максим Яворський Максим "Темп" Гірське (ю) 15
5 Антохів Ростислав Антохів Ростислав ФК "Раделичі" (ю) 14
6 Лозінський Віталій Лозінський Віталій СКК "Дністер" Київець (ю) 13
- Гринців Микола Гринців Микола "Темп" Гірське (ю) 13
8 Данчевський Ігор Данчевський Ігор "Будінвест" (Верин) (ю) 11
9 Раймінус Мар'ян Раймінус Мар'ян "Темп" Гірське (ю)  9
- Гусак Олег Гусак Олег "Промінь" (Більче)(ю)  9
- Грицан Руслан Грицан Руслан СКК "Надітичі"(ю)  9
12 Карпин Андрій Карпин Андрій "Промінь" (Більче)(ю)  8
- Прачун Олег Прачун Олег "Зоря" Держів (ю)  8
- Галан Іван Галан Іван ФК "Дроговиж" (ю)  8
- Данилів Руслан Данилів Руслан ФК "Раделичі" (ю)  8
16 Феденьків Назар Феденьків Назар "Зоря" Держів (ю)  7
- Дудич Андрій Дудич Андрій "Темп" Гірське (ю)  7
- Городецький Олег Городецький Олег "Промінь" (Більче)(ю)  7
- Самотос Ростислав Самотос Ростислав "ІММ" Устя (ю)  7
- Макарик Віталій Макарик Віталій ФК "Раделичі" (ю)  7

Сторінка 1 з 7