Football is much more serious than life and death

Табло

ФФМР І ліга (дорослі) - 4 тур
Datum СР., 30. вересня. 2020 Beginn 17:00
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum ПН., 28. вересня. 2020 Beginn 17:00
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів
0:3
RefereeПрендота, Мирон
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР ІІ-ліга (дорослі) - 6 тур
Datum ПН., 28. вересня. 2020 Beginn 17:00

БільчеСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ФК "Горожанна" Список гравцівКалендар матчів
1:2
RefereeЧайковський, Богдан
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum СБ., 03. жовтня. 2020 Beginn 00:00
Лінденфельд
Луб'янаСписок гравцівКалендар матчів
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum СБ., 03. жовтня. 2020 Beginn 00:00
ФСК
ВербіжСписок гравцівКалендар матчів

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР І ліга (дорослі) - 6 тур
Datum НД., 04. жовтня. 2020 Beginn 00:00
КСК
РозділСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 04. жовтня. 2020 Beginn 00:00

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів

УстяСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 04. жовтня. 2020 Beginn 00:00

ДержівСписок гравцівКалендар матчів

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 04. жовтня. 2020 Beginn 00:00
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Пошук гравця


ФФМР І-ліга(юнаки) ФФМР І-ліга(юнаки) Друк
Таблиця подій - Попередження

Місце   Гравець Команда Попередження
1 Олійник Олег Олійник Олег ФК "Сокіл" Тернопілля (ю)  8
2 Прачун Олег Прачун Олег "Зоря" Держів (ю)  7
- Опалінський Назар Опалінський Назар "Зоря" Держів (ю)  7
4 Гусак Олег Гусак Олег "Промінь" (Більче)(ю)  5
- Курбанов Олег Курбанов Олег "Будінвест" (Верин) (ю)  5
- Підлужний Максим Підлужний Максим "Темп" Гірське (ю)  5
- Яримович Тарас Яримович Тарас СКК "Крупсько"(ю)  5
- Яворський Максим Яворський Максим "Темп" Гірське (ю)  5
9 Іваночко Назар Іваночко Назар "Зоря" Держів (ю)  4
- Мустафаєв Роман Мустафаєв Роман ФК "Сокіл" Тернопілля (ю)  4
- Яців Андрій Яців Андрій "Будінвест" (Верин) (ю)  4
- Городецький Олег Городецький Олег "Промінь" (Більче)(ю)  4
13 Гринців Микола Гринців Микола "Темп" Гірське (ю)  3
- Курдибанський Владислав Курдибанський Владислав СКК "Крупсько"(ю)  3
- Даців денис Даців денис "Темп" Гірське (ю)  3
- Федів Назар Федів Назар "Будінвест" (Верин) (ю)  3
- Тимків Ігор Тимків Ігор ФК "Дроговиж" (ю)  3
- Пшеничка Роман Пшеничка Роман СКК "Крупсько"(ю)  3
- Молошій Роман Молошій Роман ФК "Дроговиж" (ю)  3
- Нога Тарас Нога Тарас СКК "Крупсько"(ю)  3

Сторінка 1 з 7