Football is much more serious than life and death

Табло.

Кубок Незалежності (юнаки) - 1/4 фіналу
Datum ЧТ., 22. липня. 2021 Beginn 18:30

Верин (ю)
ФК
ФК "Горожанна"
3:1
Reset

Табло

МАФ ІІ ліга (дорослі) - 8 тур
Datum НД., 25. липня. 2021 Beginn 13:00

ЧерницяСписок гравцівКалендар матчів
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 25. липня. 2021 Beginn 14:00
СКК
КиївецьСписок гравцівКалендар матчів
ФК
В. ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

МАФ І ліга (дорослі) - 8 тур
Datum НД., 25. липня. 2021 Beginn 16:00
КСК
РозділСписок гравцівКалендар матчів
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 25. липня. 2021 Beginn 16:00

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

МАФ ІІ ліга (дорослі) - 8 тур
Datum НД., 25. липня. 2021 Beginn 16:00

БільчеСписок гравцівКалендар матчів

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 25. липня. 2021 Beginn 17:00
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів

ДержівСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

МАФ І ліга (дорослі) - 8 тур
Datum НД., 25. липня. 2021 Beginn 17:00
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів

ЛипівкаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 25. липня. 2021 Beginn 18:00
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 25. липня. 2021 Beginn 18:00

УстяСписок гравцівКалендар матчів

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Пошук гравця


Футзал ІІ ліга Футзал ІІ ліга Друк
Таблиця подій - Гол

Місце   Гравець Команда Гол
1 Рудий Маркіян Рудий Маркіян Воля" Велика Воля (ю) 22
2 Василів Роман Василів Роман "Будінвест" (Верин) 20
3 Осінський Іван Осінський Іван СКК Пісочна 19
4 Олексюк Руслан Олексюк Руслан "Вихор" (В.Горожанна) 14
5 Фацієвич Ігор Фацієвич Ігор ФСК "Тростянець" 12
6 Кіндій Михайло Кіндій Михайло СКК "Надітичі" 11
- Марунчак Вадим Марунчак Вадим ФК "Березина" 11
8 Клапко Руслан Клапко Руслан КСК "Фаворит" (Розділ)  9
9 Крижанівський Павло Крижанівський Павло "Вихор" (В.Горожанна)  8
- Процан Василь Процан Василь КСК "Фаворит" (Розділ)  8
- Кос Мар'ян Кос Мар'ян СК "Скала" Демня  8
- Руссол Володимир Руссол Володимир СКК Пісочна  8
- Ковальчук Андрій Ковальчук Андрій "Вихор" (В.Горожанна)  8
14 Венчак Мар'ян Венчак Мар'ян СКК Пісочна  7
- Борис Степан Борис Степан "Вихор" (В.Горожанна)  7
- Данилович Петро Данилович Петро ФСК "Тростянець"  7
- Вовчук Василь Вовчук Василь КСК "Фаворит" (Розділ)  7
18 Сивко Остап Сивко Остап Воля" Велика Воля (ю)  6
- Мисик Мар'ян Мисик Мар'ян СК "Скала" Демня  6
- Шиян Максим Шиян Максим Воля" Велика Воля (ю)  6

Сторінка 1 з 4