Football is much more serious than life and death

Табло

ФФМР І ліга (дорослі) - 10 тур
Datum НД., 25. жовтня. 2020 Beginn 12:00

УстяСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів
3:1
RefereeГнатів, Олег
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum НД., 25. жовтня. 2020 Beginn 12:00
КСК
РозділСписок гравцівКалендар матчів

ДержівСписок гравцівКалендар матчів
3:0
RefereeСиненький, Ростислав
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum НД., 25. жовтня. 2020 Beginn 12:00

ВеринСписок гравцівКалендар матчів

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів
4:4
RefereeКіндій, Богдан
Previous MatchPrevious MatchReset

ФФМР ІІ-ліга (дорослі) - 11 тур
Datum НД., 25. жовтня. 2020 Beginn 12:00
ФСК
ВербіжСписок гравцівКалендар матчів

БільчеСписок гравцівКалендар матчів
2:0
RefereeШуп'як, Володимир
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР І ліга (дорослі) - 10 тур
Datum НД., 25. жовтня. 2020 Beginn 15:00
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів
1:1
RefereeЯблонський, Віктор
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum НД., 25. жовтня. 2020 Beginn 15:00
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
0:2
RefereeЖукровський, Микола
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum НД., 25. жовтня. 2020 Beginn 15:00
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
8:0
RefereeМазуранчик, Андрій
Previous MatchPrevious MatchReset

ФФМР ІІ-ліга (дорослі) - 11 тур
Datum НД., 25. жовтня. 2020 Beginn 15:00
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів

КриницяСписок гравцівКалендар матчів
0:0
RefereeЧайковський, Богдан
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 25. жовтня. 2020 Beginn 15:00

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
Лінденфельд
Луб'янаСписок гравцівКалендар матчів
0:7
RefereeБуць, Андрій
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Пошук гравця


Футзал Футзал Друк
Таблиця подій - Нереалізований пенальті

Місце   Гравець Команда Нереалізований пенальті
1 Шейгец Віталій Шейгец Віталій СКК "Дністер" Київець (ю)  1
- Древняк Павло Древняк Павло "Дністер" Розвадів (Ю)  1
- Вірт Василь Вірт Василь ФК "Раделичі" (ю)  1