Football is much more serious than life and death

Табло

Футзал - 1 тур
Datum СБ., 06. березня. 2021 Beginn 10:00

Розвадів (Ю)Список гравцівКалендар матчів

Черниця (ю)Список гравцівКалендар матчів
-:-
next Matchnext MatchReset

Datum СБ., 06. березня. 2021 Beginn 10:40
Воля
Велика Воля(ю)Список гравцівКалендар матчів
Лінденфельд
Луб'яна (ю)Список гравцівКалендар матчів
-:-
next Matchnext MatchReset

Datum СБ., 06. березня. 2021 Beginn 11:20
МСКК
Рудники (ю)Список гравцівКалендар матчів

Черниця (ю)Список гравцівКалендар матчів
-:-
next MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum СБ., 06. березня. 2021 Beginn 12:00
ФСК
Демня (ю)Список гравцівКалендар матчів

Розвадів (Ю)Список гравцівКалендар матчів
-:-
next MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum СБ., 06. березня. 2021 Beginn 12:40

Гірське (ю)Список гравцівКалендар матчів
Лінденфельд
Луб'яна (ю)Список гравцівКалендар матчів
-:-
next MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum СБ., 06. березня. 2021 Beginn 13:20
МСКК
Рудники (ю)Список гравцівКалендар матчів
ФСК
Демня (ю)Список гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum СБ., 06. березня. 2021 Beginn 14:00

Черниця (ю)Список гравцівКалендар матчів

Гірське (ю)Список гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Пошук гравця


Футзал І ліга Футзал І ліга Друк
Таблиця подій - Гол

Місце   Гравець Команда Гол
1 Грица Ярослав Грица Ярослав "Дністер" Розвадів 20
2 Гнатківський Мар'ян Гнатківський Мар'ян СКК "Дністер" Київець 15
3 Ухань Олег Ухань Олег "Дністер" Розвадів 13
4 Зінич Василь Зінич Василь ФК "Раделичі" 12
- Качмар Андрій-Святослав Качмар Андрій-Святослав СКК "Крупсько" 12
6 Федак Василь Федак Василь "Темп" Гірське 11
7 Ленько Юрій Ленько Юрій ФК "Раделичі" 10
- Кузів Святослав Кузів Святослав "Дністер" Розвадів 10
9 Дзюрах Роман Дзюрах Роман "Темп" Гірське  9
- Данилів Іван Данилів Іван "Воля" Велика Воля  9
- Мелешко Іван Мелешко Іван СКК "Дністер" Київець  9
- Федина Іван Федина Іван "Дністер" Розвадів  9
- Вірт Назарій Вірт Назарій "Темп" Гірське  9
14 Опрісник Тарас Опрісник Тарас СКК "Крупсько"  8
15 Нога Святослав Нога Святослав СКК "Крупсько"  7
- Гаврилів Іван Гаврилів Іван ФК "Раделичі"  7
- Фацієвич Олег Фацієвич Олег "Воля" Велика Воля  7
- Янісів Микола Янісів Микола "Темп" Гірське  7
19 Голубка Юрій Голубка Юрій "Воля" Велика Воля  6
- Підсудок Олег Підсудок Олег "Воля" Велика Воля  6

Сторінка 1 з 3