Football is much more serious than life and death

Табло

Футзал - 1 тур
Datum СБ., 06. березня. 2021 Beginn 10:00

Розвадів (Ю)Список гравцівКалендар матчів

Черниця (ю)Список гравцівКалендар матчів
-:-
next Matchnext MatchReset

Datum СБ., 06. березня. 2021 Beginn 10:40
Воля
Велика Воля(ю)Список гравцівКалендар матчів
Лінденфельд
Луб'яна (ю)Список гравцівКалендар матчів
-:-
next Matchnext MatchReset

Datum СБ., 06. березня. 2021 Beginn 11:20
МСКК
Рудники (ю)Список гравцівКалендар матчів

Черниця (ю)Список гравцівКалендар матчів
-:-
next MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum СБ., 06. березня. 2021 Beginn 12:00
ФСК
Демня (ю)Список гравцівКалендар матчів

Розвадів (Ю)Список гравцівКалендар матчів
-:-
next MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum СБ., 06. березня. 2021 Beginn 12:40

Гірське (ю)Список гравцівКалендар матчів
Лінденфельд
Луб'яна (ю)Список гравцівКалендар матчів
-:-
next MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum СБ., 06. березня. 2021 Beginn 13:20
МСКК
Рудники (ю)Список гравцівКалендар матчів
ФСК
Демня (ю)Список гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum СБ., 06. березня. 2021 Beginn 14:00

Черниця (ю)Список гравцівКалендар матчів

Гірське (ю)Список гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Пошук гравця


Футзал ІІ ліга Футзал ІІ ліга Друк
Таблиця подій - Гол

Місце   Гравець Команда Гол
1 Курдибанський Владислав Курдибанський Владислав СКК "Крупсько"(ю) 22
2 Рудий Маркіян Рудий Маркіян Воля" Велика Воля (ю) 20
3 Ганущак Віталій Ганущак Віталій "Галичина" (М.Горожанна) 16
4 Курбанов Олег Курбанов Олег Воля" Велика Воля (ю) 15
5 Василів Роман Василів Роман "Будінвест" (Верин) 14
6 Шевчук Роман Шевчук Роман ФСК "Скала" Демня 13
7 Венчак Мар'ян Венчак Мар'ян СКК Пісочна 10
8 Борис Степан Борис Степан ФК "Горожанна" Велика Горожанна  9
- Кос Мар'ян Кос Мар'ян ФСК "Скала" Демня  9
- Руссол Мар'ян Руссол Мар'ян СКК Пісочна  9
- Мельник Яків Мельник Яків Лінденфельд" Луб'яна  9
- Шейгец Віталій Шейгец Віталій "Сокіл" Черниця  9
13 Олексюк Руслан Олексюк Руслан ФК "Горожанна" Велика Горожанна  8
- Захаров Михайло Захаров Михайло ФСК "Скала" Демня  8
- Денис Михайло Денис Михайло Лінденфельд" Луб'яна  8
- Крижанівський Павло Крижанівський Павло ФК "Горожанна" Велика Горожанна  8
17 Білик Олег Білик Олег СКК "Крупсько"(ю)  7
- Бабак Дмитро Бабак Дмитро Лінденфельд" Луб'яна  7
- Стеценко Владислав Стеценко Владислав СКК "Крупсько"(ю)  7
- Ганущак Олег-Михайлович Ганущак Олег-Михайлович "Галичина" (М.Горожанна)  7

Сторінка 1 з 5