Football is much more serious than life and death

Табло

Кубок "Золота осінь - 1/8 фіналу
Стадіон: с.Крупсько Datum НД., 17. жовтня. 2021 Beginn 11:00
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів
ФСК
ДемняСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Стадіон: с.Верин Datum НД., 17. жовтня. 2021 Beginn 11:00

ВеринСписок гравцівКалендар матчів

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Стадіон: с.Надітичі Datum НД., 17. жовтня. 2021 Beginn 11:00
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Стадіон: с.Устя Datum НД., 17. жовтня. 2021 Beginn 11:00

УстяСписок гравцівКалендар матчів

ГірськеСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Стадіон: с.Верин Datum НД., 17. жовтня. 2021 Beginn 12:30

ЛипівкаСписок гравцівКалендар матчів

БільчеСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Стадіон: с.Надітичі Datum НД., 17. жовтня. 2021 Beginn 12:30

ЧерницяСписок гравцівКалендар матчів

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Стадіон: с.Устя Datum НД., 17. жовтня. 2021 Beginn 12:30
КСК
БерездівціСписок гравцівКалендар матчів
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Стадіон: с.Крупсько Datum НД., 17. жовтня. 2021 Beginn 12:30
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
ФК
В. ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Пошук гравця


ФФМР І-ліга(Юнаки)
Таблиця подій - Гол

Місце Гравець Команда Гол
1 Микола Романович Дудич "Темп" Гірське (ю) 30
2 Ігор Оленич СКК "Крупсько"(ю) 28
3 Станіслав Заблоцький "ІММ" Устя (ю) 12
4 Тарас Опрісник МСКК "Рудники" (ю) 11
- Святослав Нога СКК "Крупсько"(ю) 11
6 Роман Клим "ІММ" Устя (ю) 10
7 Юрій Давидяк МСКК "Рудники" (ю)  9
- Петро Павник "Промінь" Липівка (ю)  9
- Олег-Григорович Ганущак "Космос" Колодруби (ю)  9
10 Андрій Мороз "Зоря" Держів (ю)  8
- Роман Гнатишин "Біорена" Черниця (ю)  8
- Віталій Гаврилів ФК "Раделичі" (ю)  8
- Ігор Андрійчик "Темп" Гірське (ю)  8
- Володимир Левицький "Зоря" Держів (ю)  8
15 Віталій Ганущак "Космос" Колодруби (ю)  7
- Микола Цимбаліста "Промінь" Липівка (ю)  7
17 Ігор Здебський "ІММ" Устя (ю)  6
- Володимир Синенько "Промінь" Липівка (ю)  6
- Юрій Покіданов КСК "Берездівці" (ю)  6
20 Андрій Богдан КСК "Берездівці" (ю)  5

Сторінка 1 з 6