Football is much more serious than life and death

Табло

ІІ ліга (дорослі) - 12 тур
Datum СР., 18. липня. 2018 Beginn 18:00
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів
ФК
КагуївСписок гравцівКалендар матчів
3:4
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum СР., 18. липня. 2018 Beginn 18:00
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів
ФСК
ТростянецьСписок гравцівКалендар матчів
3:3
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum СР., 18. липня. 2018 Beginn 18:00

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
ФСК
ВербіжСписок гравцівКалендар матчів
3:0
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum СР., 18. липня. 2018 Beginn 18:00

КриницяСписок гравцівКалендар матчів

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
4:2
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum СР., 18. липня. 2018 Beginn 18:00

ЧерницяСписок гравцівКалендар матчів
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів
4:2
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

І ліга (дорослі) - 9 тур
Datum НД., 22. липня. 2018 Beginn 16:00

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 22. липня. 2018 Beginn 16:00

ГірськеСписок гравцівКалендар матчів
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 22. липня. 2018 Beginn 16:00
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів

УстяСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 22. липня. 2018 Beginn 16:00

ДержівСписок гравцівКалендар матчів
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ІІ ліга (дорослі) - 13 тур
Datum НД., 22. липня. 2018 Beginn 16:00

ГорішнєСписок гравцівКалендар матчів
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 22. липня. 2018 Beginn 16:00
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Пошук гравця

Сайт відвідали:

Яндекс.Метрика дом админа - блог системного администратора

ФФМР І-ліга(Юнаки)
Таблиця подій - Попередження

Місце Гравець Команда Попередження
1 Мар'ян Андрушко "Космос" Колодруби (ю)  7
2 Любомир Білас КСК "Берездівці" (ю)  6
3 Юрій Олюхно "Космос" Колодруби (ю)  5
- Ігор Оленич СКК "Крупсько"(ю)  5
5 Володимир Синенько "Промінь" Липівка (ю)  4
- Роман Андрусик "Темп" Гірське (ю)  4
- Володимир Бобеляк ФК "Сокіл" Тернопілля (ю)  4
- Володимир Чорноволенко "Промінь" Липівка (ю)  4
- Микола Найборовський "Біорена" Черниця (ю)  4
- Мар'ян Гірняк КСК "Берездівці" (ю)  4
- Олег-Григорович Ганущак "Космос" Колодруби (ю)  4
- Юрій Вірт ФК "Раделичі" (ю)  4
- Остап Луцишин "ІММ" Устя (ю)  4
- Ігор-Іван Савчук ФК "Сокіл" Тернопілля (ю)  4
- Степан-Сергій Канц ФК "Раделичі" (ю)  4
16 Станіслав Заблоцький "ІММ" Устя (ю)  3
- Богдан Зволякевич ФК "Сокіл" Тернопілля (ю)  3
- Роман Сікорський МСКК "Рудники" (ю)  3
- Юрій Сенишин "ІММ" Устя (ю)  3
- Дмитро Микитин "Космос" Колодруби (ю)  3

Сторінка 1 з 6