Football is much more serious than life and death

Табло

ФФМР І ліга (дорослі) - 4 тур
Datum ПН., 21. вересня. 2020 Beginn 17:00
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів

ДержівСписок гравцівКалендар матчів
6:1
RefereeЯблонський, Віктор
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum ПН., 21. вересня. 2020 Beginn 17:00

УстяСписок гравцівКалендар матчів

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
1:2
RefereeМазуранчик, Андрій
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum ПН., 21. вересня. 2020 Beginn 17:00

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів
КСК
РозділСписок гравцівКалендар матчів
1:1
RefereeБуць, Андрій
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum ПН., 21. вересня. 2020 Beginn 17:00
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів
2:0
RefereeШуп'як, Володимир
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР ІІ-ліга (дорослі) - 4 тур
Datum ПН., 21. вересня. 2020 Beginn 17:00

КриницяСписок гравцівКалендар матчів
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів
2:3
RefereeЛеськів, Андрій
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum ПН., 21. вересня. 2020 Beginn 17:00

БільчеСписок гравцівКалендар матчів
ФСК
ВербіжСписок гравцівКалендар матчів
6:2
RefereeПрендота, Мирон
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum ПН., 21. вересня. 2020 Beginn 17:00
Лінденфельд
Луб'янаСписок гравцівКалендар матчів

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
4:1
RefereeЧайковський, Богдан
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР І ліга (дорослі) - 5 тур
Datum НД., 27. вересня. 2020 Beginn 14:00
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів

УстяСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 27. вересня. 2020 Beginn 14:00

ДержівСписок гравцівКалендар матчів
КСК
РозділСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Пошук гравця


ФФМР ІІ-ліга(Юнаки)
Таблиця подій - Попередження

Місце Гравець Команда Попередження
1 Роман Клімковський ФК "Березина" (ю)  2
- Микола Грицик ФСК "Тростянець"(ю)  2
- Ігор Флис "Карпати" Ричагів(ю)  2
- Богдан Романишин ФК "Кагуїв"(ю)  2
- Максим Гаврись ФСК "Тростянець"(ю)  2
- Іван Калинич ФК "Березина" (ю)  2
- Сергій Стеців ФСК "Тростянець"(ю)  2
- Олег Кос "Скеля" (Стільсько)(ю)  2
- Андрій-Йосафат Кожух КСК "Фаворит" (Розділ)(ю)  2
- Назар Матис "Карпати" (Горішнє) (ю)  2
- Тарас Мороз СКК "Надітичі"(ю)  2
- Олег Гринишин Воля" Велика Воля (ю)  2
- Микола Флис "Карпати" Ричагів(ю)  2
- Андрій Процан СКК "Надітичі"(ю)  2
15 Іван Винничак ФСК "Тростянець"(ю)  1
- Юрій Федорик ФСК "Тростянець"(ю)  1
- Петро Гальків ФК "Дроговиж" (ю)  1
- Богдан Загайський Воля" Велика Воля (ю)  1
- Богдан Фіцала "Будінвест" (Верин) (ю)  1
- Михайло Розлуцький КСК "Фаворит" (Розділ)(ю)  1

Сторінка 4 з 9