Football is much more serious than life and death

Табло

І ліга (дорослі) - 9 тур
Datum НД., 22. липня. 2018 Beginn 16:00

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 22. липня. 2018 Beginn 16:00

ГірськеСписок гравцівКалендар матчів
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 22. липня. 2018 Beginn 16:00
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів

УстяСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 22. липня. 2018 Beginn 16:00

ДержівСписок гравцівКалендар матчів
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ІІ ліга (дорослі) - 13 тур
Datum НД., 22. липня. 2018 Beginn 16:00

ГорішнєСписок гравцівКалендар матчів
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 22. липня. 2018 Beginn 16:00
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 22. липня. 2018 Beginn 16:00

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів

ЧерницяСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 22. липня. 2018 Beginn 16:00
ФСК
ВербіжСписок гравцівКалендар матчів

Велика ВоляСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

І ліга (дорослі) - 9 тур
Datum НД., 22. липня. 2018 Beginn 16:00

БільчеСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ІІ ліга (дорослі) - 13 тур
Datum НД., 22. липня. 2018 Beginn 16:00
ФСК
ТростянецьСписок гравцівКалендар матчів

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ІІ ліга (дорослі) - 14 тур
Datum СР., 25. липня. 2018 Beginn 18:00

ГорішнєСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КиївецьСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Пошук гравця

Сайт відвідали:

Яндекс.Метрика дом админа - блог системного администратора

ФФМР ІІ-ліга(Юнаки)
Таблиця подій - Вилучення

Місце Гравець Команда Вилучення
1 Остап Табачар ФСК "Тростянець"(ю)  1
- Роман Городицький СКК "Надітичі"(ю)  1
- Володимир Данилів "Скеля" (Стільсько)(ю)  1
- Андрій Суховерський "Промінь" (Більче)(ю)  1
- Володимир Ярема КСК "Фаворит" (Розділ)(ю)  1
- Андрій Возняк "Промінь" (Більче)(ю)  1
- Павло Дереш "Воля" Велика Воля(ю)  1
- Юрій Покіданов "Карпати" (Горішнє) (ю)  1
- Мирон Іванів ФК "Дроговиж" (ю)  1
- Володимир Заяць ФСК "Тростянець"(ю)  1
- Василь Гордишинський "Карпати" (Горішнє) (ю)  1
- Олег Гринишин "Воля" Велика Воля(ю)  1
- Степан Шеремета "Вихор" (В.Горожанна)(ю)  1
- Павло Гузій ФСК "Тростянець"(ю)  1
- Богдан Корецький ФСК "Тростянець"(ю)  1
- Володимир Рогуля "Вихор" (В.Горожанна)(ю)  1
- Мартин Каньовський "Скеля" (Стільсько)(ю)  1
- Роман Охапський ФСК "Тростянець"(ю)  1
- Дем'ян Братців "Промінь" (Більче)(ю)  1
- Дмитро Гичка ФК "Дроговиж" (ю)  1

Сторінка 1 з 2