Football is much more serious than life and death

Табло

ФФМР ІІ-ліга(Дорослі) - 4 тур
Datum НД., 23. червня. 2019 Beginn 14:00
КСК
РозділСписок гравцівКалендар матчів
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів
0:2
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 23. червня. 2019 Beginn 14:00
ФСК
ВербіжСписок гравцівКалендар матчів
ФСК
ТростянецьСписок гравцівКалендар матчів
2:9
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР І-ліга(Дорослі) - 6 тур
Datum НД., 23. червня. 2019 Beginn 15:00

УстяСписок гравцівКалендар матчів

ДержівСписок гравцівКалендар матчів
4:3
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 23. червня. 2019 Beginn 15:00
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КиївецьСписок гравцівКалендар матчів
1:0
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 23. червня. 2019 Beginn 16:00
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів
8:3
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 23. червня. 2019 Beginn 16:00
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів

БільчеСписок гравцівКалендар матчів
4:0
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 23. червня. 2019 Beginn 16:00
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
3:8
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР ІІ-ліга(Дорослі) - 4 тур
Datum НД., 23. червня. 2019 Beginn 16:30

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів
1:4
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 23. червня. 2019 Beginn 18:00
ФК
ЛипиціСписок гравцівКалендар матчів

КриницяСписок гравцівКалендар матчів
2:4
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР ІІ-ліга(Дорослі) - 5 тур
Datum НД., 30. червня. 2019 Beginn 00:00
ФСК
ТростянецьСписок гравцівКалендар матчів

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Пошук гравця

Сайт відвідали:

Яндекс.Метрика дом админа - блог системного администратора

Дитяча ліга (Фінальна частна)
Таблиця подій - Гол

Місце Гравець Команда Гол
1 Мар'ян Юнак ДЮФК "Локомотив" Пісочна 11
2 Богдан Гладій ДЮФК "Фаворит" Розділ 10
3 Михайло Мацкула ДЮСШ Новий Розділ  9
4 Руслан Клапко ДЮФК "Фаворит" Розділ  8
- Назар Сущак ДЮСШ "Хімік" Берездівці  8
6 Роман Шевчук ДЮФК "ДКСК Скала" Демня  7
7 Дмитро Горба ДЮСШ "Хімік" Берездівці  6
8 Олег Білик ДЮФК "Фаворит" Розділ  5
- Володимир Барбітов ДЮФК "Фаворит" Розділ  5
- Віталій Карайван ДЮСШ Новий Розділ  5
- Юрій Ковтун ДЮСШ Новий Розділ  5
- Володимир Голубович ДЮФК "ДКСК Скала" Демня  5
13 Мар'ян Венчак ДЮФК "Локомотив" Пісочна  4
- Михайло Левицький ДЮСШ "Хімік" Берездівці  4
- Віталій Гудима ДЮСШ "Хімік" Берездівці  4
16 Іван Ярема ДЮФК "Фаворит" Розділ  3
- Остап Деркач ДЮФК "Локомотив" Пісочна  3
- Олег Грица ДЮФК "Дроговиж"  3
19 Андрій Щепаняк ДЮФК "Локомотив" Пісочна  2
- Петро Гамулик ДЮСШ Новий Розділ  2

Сторінка 1 з 3


дом админа - блог системного администратора