Football is much more serious than life and death

Табло

Футзал І ліга - 7 тур
Datum СБ., 01. лютого. 2020 Beginn 10:00
СКК
КиївецьСписок гравцівКалендар матчів

Велика ВоляСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 01. лютого. 2020 Beginn 10:50
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 01. лютого. 2020 Beginn 11:40
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 01. лютого. 2020 Beginn 12:30
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів

ГірськеСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Футзал ІІ ліга - 7 тур
Datum СБ., 01. лютого. 2020 Beginn 13:20
ФСК
ТростянецьСписок гравцівКалендар матчів
Воля
Велика Воля(ю)Список гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 01. лютого. 2020 Beginn 14:10
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів
КСК
РозділСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 01. лютого. 2020 Beginn 15:00
СК
"Скала"Список гравцівКалендар матчів
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 01. лютого. 2020 Beginn 15:50

ВеринСписок гравцівКалендар матчів

В.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 01. лютого. 2020 Beginn 16:40
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Пошук гравця

Сайт відвідали:

Яндекс.Метрика дом админа - блог системного администратора

Футзал
Таблиця подій - Гол

Місце Гравець Команда Гол
1 Іван Мелешко СКК "Дністер" Київець (ю) 12
2 Роман Гетьманчук СКК "Дністер" Київець (ю)  9
3 Володимир Чорноволенко "Промінь" Липівка (ю)  6
- Руслан Мелешко СКК "Дністер" Київець (ю)  6
5 Ігор Оленич СКК "Крупсько"(ю)  5
- Віктор Яблонський "Промінь" Липівка (ю)  5
7 Олександр Бачинський СКК "Крупсько"(ю)  4
- Мар'ян Чайковський Воля" Велика Воля (ю)  4
- Андрій Суховерський "Промінь" (Більче)(ю)  4
- Микола Романович Дудич ФК "Сокіл" Тернопілля (ю)  4
- Назар Сколоздра "Дністер" Розвадів (Ю)  4
- Олександр Федосов "Промінь" Липівка (ю)  4
13 Микола Стеців ФК "Дроговиж" (ю)  3
- Володимир Заваляк "Промінь" Липівка (ю)  3
15 Маркіян Рудий Воля" Велика Воля (ю)  2
- Святослав Нога СКК "Крупсько"(ю)  2
- Іван Давидяк МСКК "Рудники" (ю)  2
- Ігор-Іван Савчук ФК "Сокіл" Тернопілля (ю)  2
- Богдан Фіцала "Будінвест" (Верин) (ю)  2
- Назар Шиманський ФК "Сокіл" Тернопілля (ю)  2

Сторінка 1 з 2