Football is much more serious than life and death

Табло

ФФМР І ліга (дорослі) - 4 тур
Datum ПН., 28. вересня. 2020 Beginn 17:00
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів
0:3
RefereeПрендота, Мирон
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР ІІ-ліга (дорослі) - 6 тур
Datum ПН., 28. вересня. 2020 Beginn 17:00

БільчеСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ФК "Горожанна" Список гравцівКалендар матчів
1:2
RefereeЧайковський, Богдан
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР І ліга (дорослі) - 4 тур
Datum СР., 30. вересня. 2020 Beginn 17:00
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
2:3
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР ІІ-ліга (дорослі) - 6 тур
Datum СБ., 03. жовтня. 2020 Beginn 00:00
Лінденфельд
Луб'янаСписок гравцівКалендар матчів
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum СБ., 03. жовтня. 2020 Beginn 00:00
ФСК
ВербіжСписок гравцівКалендар матчів

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР І ліга (дорослі) - 6 тур
Datum НД., 04. жовтня. 2020 Beginn 00:00
КСК
РозділСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 04. жовтня. 2020 Beginn 00:00

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів

УстяСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 04. жовтня. 2020 Beginn 00:00

ДержівСписок гравцівКалендар матчів

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 04. жовтня. 2020 Beginn 00:00
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Пошук гравця


Футзал
Таблиця подій - Гол

Місце Гравець Команда Гол
1 Іван Мелешко СКК "Дністер" Київець (ю) 12
2 Роман Гетьманчук СКК "Дністер" Київець (ю)  9
3 Володимир Чорноволенко "Промінь" Липівка (ю)  6
- Руслан Мелешко СКК "Дністер" Київець (ю)  6
5 Ігор Оленич СКК "Крупсько"(ю)  5
- Віктор Яблонський "Промінь" Липівка (ю)  5
7 Олександр Бачинський СКК "Крупсько"(ю)  4
- Мар'ян Чайковський Воля" Велика Воля (ю)  4
- Андрій Суховерський "Промінь" (Більче)(ю)  4
- Микола Романович Дудич ФК "Сокіл" Тернопілля (ю)  4
- Назар Сколоздра "Дністер" Розвадів (Ю)  4
- Олександр Федосов "Промінь" Липівка (ю)  4
13 Микола Стеців ФК "Дроговиж" (ю)  3
- Володимир Заваляк "Промінь" Липівка (ю)  3
15 Маркіян Рудий Воля" Велика Воля (ю)  2
- Святослав Нога СКК "Крупсько"(ю)  2
- Іван Давидяк МСКК "Рудники" (ю)  2
- Ігор-Іван Савчук ФК "Сокіл" Тернопілля (ю)  2
- Богдан Фіцала "Будінвест" (Верин) (ю)  2
- Назар Шиманський ФК "Сокіл" Тернопілля (ю)  2

Сторінка 1 з 2