Football is much more serious than life and death

Табло

Кубок "Пролісок"-2018 - 1/8 фіналу
Стадіон: с.Надітичі Datum НД., 29. квітня. 2018 Beginn 14:00
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Устя Datum НД., 29. квітня. 2018 Beginn 14:00
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів

УстяСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Рудники Datum НД., 29. квітня. 2018 Beginn 14:00
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Гірське Datum НД., 29. квітня. 2018 Beginn 14:00
ФСК
ТростянецьСписок гравцівКалендар матчів

ДержівСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Гірське Datum НД., 29. квітня. 2018 Beginn 16:00
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів

ГірськеСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Устя Datum НД., 29. квітня. 2018 Beginn 16:00

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Надітичі Datum НД., 29. квітня. 2018 Beginn 16:00
ФСК
ВербіжСписок гравцівКалендар матчів

ЧерницяСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Рудники Datum НД., 29. квітня. 2018 Beginn 16:00

БільчеСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Пошук гравця

Сайт відвідали:

Яндекс.Метрика дом админа - блог системного администратора

І-ліга (юнаки) І-ліга (юнаки) Друк
Таблиця подій - Гол

Місце   Гравець Команда Гол
1 Нога Святослав Нога Святослав СКК "Крупсько"(ю) 36
2 Горба Роман Горба Роман КСК "Берездівці" (ю) 34
3 Вірт Тарас Вірт Тарас ФК "Раделичі" (ю) 26
4 Дудич Микола Романович Дудич Микола Романович "Темп" Гірське (ю) 21
5 Покіданов Юрій Покіданов Юрій КСК "Берездівці" (ю) 20
6 Кузів Іван Кузів Іван "Промінь" Липівка (ю) 16
7 Здебський Ігор Здебський Ігор "ІММ" Устя (ю) 14
8 Давидяк Іван Давидяк Іван МСКК "Рудники" (ю) 13
- Кос Тарас Кос Тарас МСКК "Рудники" (ю) 13
10 Синенько Володимир Синенько Володимир "Промінь" Липівка (ю) 12
- Найборовський Микола Найборовський Микола "Біорена" Черниця (ю) 12
- Гринців Іван Гринців Іван "Темп" Гірське (ю) 12
- Лишак Дмитро Лишак Дмитро "Темп" Гірське (ю) 12
14 Мелешко Іван Мелешко Іван СКК "Дністер" Київець (ю) 11
- Гудима Віталій Гудима Віталій СКК "Крупсько"(ю) 11
16 Заріцький Ігор Заріцький Ігор "Зоря" Держів (ю) 10
- Руссол Мар'ян Руссол Мар'ян ФК Пісочна (ю) 10
- Арендарчук Іван Арендарчук Іван СКК "Дністер" Київець (ю) 10
19 Клим Роман Клим Роман "ІММ" Устя (ю)  9
- Федак Василь Федак Василь "Темп" Гірське (ю)  9

Сторінка 1 з 7