Football is much more serious than life and death

Табло

І ліга (дорослі) - 11 тур
Datum ЧТ., 27. вересня. 2018 Beginn 18:00
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів

ДержівСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

І ліга (дорослі) - 17 тур
Datum НД., 30. вересня. 2018 Beginn 16:00

УстяСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 30. вересня. 2018 Beginn 16:00

ГірськеСписок гравцівКалендар матчів

БільчеСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 30. вересня. 2018 Beginn 16:00
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 30. вересня. 2018 Beginn 16:00

ДержівСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ІІ ліга (дорослі) - 25 тур
Datum НД., 30. вересня. 2018 Beginn 16:00
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів

ЧерницяСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 30. вересня. 2018 Beginn 16:00

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів

КриницяСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious MatchReset

Пошук гравця

Сайт відвідали:

Яндекс.Метрика дом админа - блог системного администратора

І-ліга (юнаки) І-ліга (юнаки) Друк
Таблиця подій - Попередження

Місце   Гравець Команда Попередження
1 Федак Василь Федак Василь "Темп" Гірське (ю)  7
2 Овсяник Володимир Овсяник Володимир "Зоря" Держів (ю)  6
- Процан Андрій Процан Андрій СКК "Дністер" Київець (ю)  6
4 Герилів Дмитро Герилів Дмитро МСКК "Рудники" (ю)  5
5 Клим Роман Клим Роман "ІММ" Устя (ю)  4
- Кос Василь Кос Василь ФК Пісочна (ю)  4
- Кос Роман Кос Роман ФК Пісочна (ю)  4
- Вірт Юрій Вірт Юрій ФК "Раделичі" (ю)  4
- Кухар Василь-Олегович Кухар Василь-Олегович "Зоря" Держів (ю)  4
- Лутчин Володимир Лутчин Володимир "ІММ" Устя (ю)  4
- Білас Любомир Білас Любомир КСК "Берездівці" (ю)  4
- Сенишин Юрій Сенишин Юрій "ІММ" Устя (ю)  4
- Найборовський Микола Найборовський Микола "Біорена" Черниця (ю)  4
- Гринців Іван Гринців Іван "Темп" Гірське (ю)  4
- Фіялкович Іван Фіялкович Іван ФСК "Щирок" (Вербіж)(ю)  4
- Оприск Остап Оприск Остап "ІММ" Устя (ю)  4
17 Покіданов Юрій Покіданов Юрій КСК "Берездівці" (ю)  3
- Горба Роман Горба Роман КСК "Берездівці" (ю)  3
- Процан Іван Процан Іван МСКК "Рудники" (ю)  3
- Антонів Володимир Антонів Володимир "Космос" Колодруби (ю)  3

Сторінка 1 з 7