Football is much more serious than life and death

Табло

ФФМР І ліга (дорослі) - 3 тур
Datum НД., 20. вересня. 2020 Beginn 11:30

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів
4:5
RefereeГнатів, Олег
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 20. вересня. 2020 Beginn 14:00
КСК
РозділСписок гравцівКалендар матчів

УстяСписок гравцівКалендар матчів
3:0
RefereeЧайковський, Богдан
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 20. вересня. 2020 Beginn 14:00
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
0:1
RefereeКіндій, Богдан
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР ІІ-ліга (дорослі) - 3 тур
Datum НД., 20. вересня. 2020 Beginn 14:00
ФСК
ВербіжСписок гравцівКалендар матчів
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів
2:1
RefereeЛеськів, Андрій
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР І ліга (дорослі) - 3 тур
Datum НД., 20. вересня. 2020 Beginn 17:00

ДержівСписок гравцівКалендар матчів

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів
0:5
RefereeШуп'як, Володимир
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 20. вересня. 2020 Beginn 17:00
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів
1:1
RefereeНаконечний, Андрій
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 20. вересня. 2020 Beginn 17:00
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів
9:1
RefereeКравець, Ігор
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР ІІ-ліга (дорослі) - 3 тур
Datum НД., 20. вересня. 2020 Beginn 17:00

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів

КриницяСписок гравцівКалендар матчів
2:5
RefereeСиненький, Ростислав
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР І ліга (дорослі) - 4 тур
Datum ПН., 21. вересня. 2020 Beginn 17:00
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів

ДержівСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Пошук гравця


І-ліга (юнаки) І-ліга (юнаки) Друк
Таблиця подій - Вилучення

Місце   Гравець Команда Вилучення
1 Оприск Роман Оприск Роман "Космос" Колодруби (ю)  1
- Підлужний Олег Підлужний Олег "Темп" Гірське (ю)  1
- Процан Андрій Процан Андрій СКК "Дністер" Київець (ю)  1
- Кос Тарас Кос Тарас МСКК "Рудники" (ю)  1
- Білас Любомир Білас Любомир КСК "Берездівці" (ю)  1
- Канц Степан-Сергій Канц Степан-Сергій ФК "Раделичі" (ю)  1
- Лутчин Володимир Лутчин Володимир "ІММ" Устя (ю)  1
- Стеців Дмитро Стеців Дмитро "Темп" Гірське (ю)  1
- Швед Мар'ян Швед Мар'ян ФК Пісочна (ю)  1
- Сулима Роман Сулима Роман СКК "Крупсько"(ю)  1
- Опрісник Ігор Опрісник Ігор СКК "Крупсько"(ю)  1
- Нєжинський Віталій Нєжинський Віталій "Біорена" Черниця (ю)  1
- Волицький Назар Волицький Назар СКК "Дністер" Київець (ю)  1
- Вірт Юрій Вірт Юрій ФК "Раделичі" (ю)  1
- Сенишин Юрій Сенишин Юрій "ІММ" Устя (ю)  1
- Горін Назар Горін Назар КСК "Берездівці" (ю)  1
- Жукевич Андрій Жукевич Андрій КСК "Берездівці" (ю)  1
- Грицан Руслан Грицан Руслан ФК Пісочна (ю)  1
- Леськів Остап Леськів Остап МСКК "Рудники" (ю)  1
- Федьків Назар Федьків Назар СКК "Дністер" Київець (ю)  1

Сторінка 1 з 2