Football is much more serious than life and death

Табло

МАФ ІІ ліга (дорослі) - 8 тур
Datum НД., 25. липня. 2021 Beginn 13:00

ЧерницяСписок гравцівКалендар матчів
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів
0:1
RefereeЧайковський, Богдан
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 25. липня. 2021 Beginn 14:00
СКК
КиївецьСписок гравцівКалендар матчів
ФК
В. ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
3:0
RefereeСиненький, Ростислав
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

МАФ І ліга (дорослі) - 8 тур
Datum НД., 25. липня. 2021 Beginn 16:00
КСК
РозділСписок гравцівКалендар матчів
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
3:2
RefereeНаконечний, Андрій
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 25. липня. 2021 Beginn 16:00

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
5:3
RefereeКіндій, Богдан
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

МАФ ІІ ліга (дорослі) - 8 тур
Datum НД., 25. липня. 2021 Beginn 16:00

БільчеСписок гравцівКалендар матчів

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
2:4
RefereeЖукровський, Микола
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 25. липня. 2021 Beginn 17:00
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів

ДержівСписок гравцівКалендар матчів
2:2
RefereeСиненький, Ростислав
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

МАФ І ліга (дорослі) - 8 тур
Datum НД., 25. липня. 2021 Beginn 17:00
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів

ЛипівкаСписок гравцівКалендар матчів
4:1
RefereeЯблонський, Віктор
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 25. липня. 2021 Beginn 18:00
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів
2:2
RefereeГнатів, Олег
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 25. липня. 2021 Beginn 18:00

УстяСписок гравцівКалендар матчів

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
3:1
RefereeМазуранчик, Андрій
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Пошук гравця


Футзал Футзал Друк
Таблиця подій - Попередження

Місце   Гравець Команда Попередження
1 Сеник Ілля Сеник Ілля "Космос" Колодруби  6
2 Довган Роман Довган Роман СКК "Крупсько"  5
3 Максимович Тарас Максимович Тарас "Підлісся" Миколаїв  4
- Качмар Орест Качмар Орест СКК "Крупсько"  4
- Гординський Микола Гординський Микола "Темп" Гірське  4
- Наконечний Петро Наконечний Петро "Вікторія" Київець  4
- Химович Степан Химович Степан "ІММ" Устя  4
8 Гуменюк Роман Гуменюк Роман "ІММ" Устя  3
- Голубка Юрій Голубка Юрій "Підлісся" Миколаїв  3
- Гуменецький Тарас Гуменецький Тарас "Підлісся" Миколаїв  3
- Сеник Богдан Сеник Богдан "Космос" Колодруби  3
- Козак Володимир Козак Володимир СКК Пісочна  3
- Кравець Сергій Кравець Сергій "Вихор" (В.Горожанна)  3
- Сивко Остап Сивко Остап "Вихор" (В.Горожанна)  3
- Федак Василь Федак Василь МФК "Темп" Гірське  3
- Марків Микола Марків Микола "Темп" Гірське  3
- Пасемків Роман Пасемків Роман "Зоря" Держів  3
- Паучок Назарій Паучок Назарій "Вихор" (В.Горожанна)  3
- Гарапцьо Андрій Гарапцьо Андрій СКК "Крупсько"  3
- Ухань Олег Ухань Олег "Дністер" Розвадів  3

Сторінка 1 з 7