Football is much more serious than life and death

Табло

Кубок "Пролісок"-2018 - 3 тур
Стадіон: с.Розвадів Datum СБ., 21. квітня. 2018 Beginn 18:00

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів

Велика ВоляСписок гравцівКалендар матчів
4:1
RefereeПетріца, Остап
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Рудники Datum СБ., 21. квітня. 2018 Beginn 18:00

БільчеСписок гравцівКалендар матчів
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
1:0
RefereeЛеськів, Андрій
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.М.Горожанна Datum НД., 22. квітня. 2018 Beginn 14:00

ГірськеСписок гравцівКалендар матчів

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Пісочна Datum НД., 22. квітня. 2018 Beginn 14:00

ЧерницяСписок гравцівКалендар матчів
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Березина Datum НД., 22. квітня. 2018 Beginn 14:00
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Тростянець Datum НД., 22. квітня. 2018 Beginn 14:00
ФСК
ТростянецьСписок гравцівКалендар матчів
ФСК
Вербіж (вет.)Список гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Тростянець Datum НД., 22. квітня. 2018 Beginn 16:00

УстяСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Пісочна Datum НД., 22. квітня. 2018 Beginn 16:00

КриницяСписок гравцівКалендар матчів
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Березина Datum НД., 22. квітня. 2018 Beginn 16:00
ФСК
ВербіжСписок гравцівКалендар матчів

ГорішнєСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.М.Горожанна Datum НД., 22. квітня. 2018 Beginn 16:00
ФК
ЛипиціСписок гравцівКалендар матчів
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Пошук гравця

Сайт відвідали:

Яндекс.Метрика дом админа - блог системного администратора

ФФМР І-ліга(юнаки) ФФМР І-ліга(юнаки) Друк
Таблиця подій - Попередження

Місце   Гравець Команда Попередження
1 Хомин Сергій Хомин Сергій ФК "Сокіл" Тернопілля (ю)  8
2 Козак Мар'ян Козак Мар'ян КСК "Берездівці" (ю)  5
- Проців Олесь Проців Олесь СКК Пісочна (ю)  5
- Гриник Мар'ян Гриник Мар'ян МСКК "Рудники" (ю)  5
- Клим Роман Клим Роман "ІММ" Устя (ю)  5
- Найборовський Микола Найборовський Микола СКК "Надітичі"(ю)  5
- Залуцький Андрій Залуцький Андрій ФК "Сокіл" Тернопілля (ю)  5
- Горін Михайло Горін Михайло КСК "Берездівці" (ю)  5
9 Червінський Іван Червінський Іван "ІММ" Устя (ю)  4
- Галан Михайло Галан Михайло "ІММ" Устя (ю)  4
- Леус Назар Леус Назар "Дністер" Розвадів (Ю)  4
- Савка Михайло Савка Михайло ФК "Раделичі" (ю)  4
- Давидяк Іван Давидяк Іван МСКК "Рудники" (ю)  4
- Горба Дмитро Горба Дмитро КСК "Берездівці" (ю)  4
- Бабічок Павло Бабічок Павло КСК "Берездівці" (ю)  4
- Вовчак Віталій-Петро Вовчак Віталій-Петро СКК "Надітичі"(ю)  4
- Гудима Віталій Гудима Віталій СКК "Крупсько"(ю)  4
- Гаврилів Віталій Гаврилів Віталій ФК "Раделичі" (ю)  4
19 Савка Іван Ст. Савка Іван Ст. ФК "Раделичі" (ю)  3
- Мелешко Іван Мелешко Іван СКК "Дністер" Київець (ю)  3

Сторінка 1 з 8