Football is much more serious than life and death

Табло

І ліга (дорослі) - 16 тур
Datum НД., 23. вересня. 2018 Beginn 15:00
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів

ГірськеСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 23. вересня. 2018 Beginn 16:00
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 23. вересня. 2018 Beginn 16:00
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів

УстяСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 23. вересня. 2018 Beginn 16:00
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів

ДержівСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ІІ ліга (дорослі) - 24 тур
Datum НД., 23. вересня. 2018 Beginn 16:00

КриницяСписок гравцівКалендар матчів
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 23. вересня. 2018 Beginn 16:00

ЧерницяСписок гравцівКалендар матчів
ФСК
ТростянецьСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 23. вересня. 2018 Beginn 17:00
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КиївецьСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious MatchReset

Пошук гравця

Сайт відвідали:

Яндекс.Метрика дом админа - блог системного администратора

ФФМР І-ліга(юнаки) ФФМР І-ліга(юнаки) Друк
Таблиця подій - Попередження

Місце   Гравець Команда Попередження
1 Хомин Сергій Хомин Сергій ФК "Сокіл" Тернопілля (ю)  8
2 Козак Мар'ян Козак Мар'ян КСК "Берездівці" (ю)  5
- Проців Олесь Проців Олесь СКК Пісочна (ю)  5
- Гриник Мар'ян Гриник Мар'ян МСКК "Рудники" (ю)  5
- Клим Роман Клим Роман "ІММ" Устя (ю)  5
- Найборовський Микола Найборовський Микола СКК "Надітичі"(ю)  5
- Залуцький Андрій Залуцький Андрій ФК "Сокіл" Тернопілля (ю)  5
- Горін Михайло Горін Михайло КСК "Берездівці" (ю)  5
9 Галан Михайло Галан Михайло "ІММ" Устя (ю)  4
- Червінський Іван Червінський Іван "ІММ" Устя (ю)  4
- Леус Назар Леус Назар "Дністер" Розвадів (Ю)  4
- Савка Михайло Савка Михайло ФК "Раделичі" (ю)  4
- Давидяк Іван Давидяк Іван МСКК "Рудники" (ю)  4
- Горба Дмитро Горба Дмитро КСК "Берездівці" (ю)  4
- Бабічок Павло Бабічок Павло КСК "Берездівці" (ю)  4
- Вовчак Віталій-Петро Вовчак Віталій-Петро СКК "Надітичі"(ю)  4
- Гудима Віталій Гудима Віталій СКК "Крупсько"(ю)  4
- Гаврилів Віталій Гаврилів Віталій ФК "Раделичі" (ю)  4
19 Савка Іван Ст. Савка Іван Ст. ФК "Раделичі" (ю)  3
- Мелешко Іван Мелешко Іван СКК "Дністер" Київець (ю)  3

Сторінка 1 з 8