Football is much more serious than life and death

Табло

І ліга (дорослі) - 11 тур
Datum ЧТ., 27. вересня. 2018 Beginn 18:00
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів

ДержівСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

І ліга (дорослі) - 17 тур
Datum НД., 30. вересня. 2018 Beginn 16:00

УстяСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 30. вересня. 2018 Beginn 16:00

ГірськеСписок гравцівКалендар матчів

БільчеСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 30. вересня. 2018 Beginn 16:00
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 30. вересня. 2018 Beginn 16:00

ДержівСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ІІ ліга (дорослі) - 25 тур
Datum НД., 30. вересня. 2018 Beginn 16:00
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів

ЧерницяСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 30. вересня. 2018 Beginn 16:00

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів

КриницяСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious MatchReset

Пошук гравця

Сайт відвідали:

Яндекс.Метрика дом админа - блог системного администратора

ФФМР І-ліга(юнаки) ФФМР І-ліга(юнаки) Друк
Таблиця подій - Вилучення

Місце   Гравець Команда Вилучення
1 Петренько Роман Петренько Роман ФК "Раделичі" (ю)  2
- Береза Микола Береза Микола "Дністер" Розвадів (Ю)  2
3 Процан Іван Процан Іван МСКК "Рудники" (ю)  1
- Арендарчук Іван Арендарчук Іван СКК "Дністер" Київець (ю)  1
- Довган Юрій Довган Юрій СКК "Крупсько"(ю)  1
- Синишин Володимир Синишин Володимир "ІММ" Устя (ю)  1
- Гриник Петро Гриник Петро МСКК "Рудники" (ю)  1
- Шух Руслан Шух Руслан "Дністер" Розвадів (Ю)  1
- Ярема Ігор Ярема Ігор СКК "Крупсько"(ю)  1
- Проців Олесь Проців Олесь СКК Пісочна (ю)  1
- Дембіцький Тарас Дембіцький Тарас ФК "Сокіл" Тернопілля (ю)  1
- Грицан Микола Грицан Микола СКК Пісочна (ю)  1
- Гудима Віталій Гудима Віталій СКК "Крупсько"(ю)  1
- Кіт Андрій Кіт Андрій ФК "Раделичі" (ю)  1
- Іванчук Іван Іванчук Іван ФК "Раделичі" (ю)  1
- Гладкий Іван Гладкий Іван ФК "Раделичі" (ю)  1
- Добушовський Петро Добушовський Петро "Дністер" Розвадів (Ю)  1
- Горба Дмитро Горба Дмитро КСК "Берездівці" (ю)  1
- Крижанівський Павло Крижанівський Павло КСК "Берездівці" (ю)  1
- Савка Іван Ст. Савка Іван Ст. ФК "Раделичі" (ю)  1

Сторінка 1 з 2