Football is much more serious than life and death

Табло

Кубок "Пролісок" - 1 тур
Стадіон: с.Крупсько Datum НД., 24. березня. 2019 Beginn 13:00
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів
5:2
RefereeМазуранчик, Андрій
Reset

Стадіон: с.Раделичі Datum НД., 24. березня. 2019 Beginn 13:00
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
5:4
RefereeКоротошин, Роман
Reset

Стадіон: с.Устя Datum НД., 24. березня. 2019 Beginn 13:00

УстяСписок гравцівКалендар матчів
ФСК
ТростянецьСписок гравцівКалендар матчів
2:0
RefereeГнатів, Олег
Reset

Стадіон: с.Надітичі Datum НД., 24. березня. 2019 Beginn 13:00
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
КСК
БерездівціСписок гравцівКалендар матчів
1:3
RefereeМацьків, Руслан
Reset

Стадіон: с.Розвадів Datum НД., 24. березня. 2019 Beginn 13:00

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів

Велика ВоляСписок гравцівКалендар матчів
3:0
RefereeЖукровський, Микола
Reset

Стадіон: с.Держів Datum НД., 24. березня. 2019 Beginn 14:00

ДержівСписок гравцівКалендар матчів

ЧерницяСписок гравцівКалендар матчів
4:0
RefereeБуць, Андрій
Reset

Стадіон: с.Крупсько Datum НД., 24. березня. 2019 Beginn 15:00

ВеринСписок гравцівКалендар матчів

БільчеСписок гравцівКалендар матчів
1:0
RefereeМазуранчик, Андрій
Reset

Стадіон: с.Раделичі Datum НД., 24. березня. 2019 Beginn 15:00

ГірськеСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ЛипиціСписок гравцівКалендар матчів
2:1
RefereeКоротошин, Роман
Reset

Стадіон: с.Устя Datum НД., 24. березня. 2019 Beginn 15:00
ФСК
ВербіжСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ФК "Горожанна" Список гравцівКалендар матчів
5:0
RefereeГнатів, Олег
Reset

Стадіон: с.Розвадів Datum НД., 24. березня. 2019 Beginn 15:00
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів
КСК
РозділСписок гравцівКалендар матчів
4:1
RefereeЖукровський, Микола
Reset

Стадіон: с.Надітичі Datum НД., 24. березня. 2019 Beginn 15:00
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів

КриницяСписок гравцівКалендар матчів
2:3
RefereeНаконечний, Андрій
Reset

Стадіон: с.Держів Datum НД., 24. березня. 2019 Beginn 16:00
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КиївецьСписок гравцівКалендар матчів
1:3
RefereeЯблонський, Віктор
Reset

Пошук гравця

Сайт відвідали:

Яндекс.Метрика дом админа - блог системного администратора

ФФМР І-ліга(юнаки) ФФМР І-ліга(юнаки) Друк
Таблиця подій - Вилучення

Місце   Гравець Команда Вилучення
1 Петренько Роман Петренько Роман ФК "Раделичі" (ю)  2
- Береза Микола Береза Микола "Дністер" Розвадів (Ю)  2
3 Процан Іван Процан Іван МСКК "Рудники" (ю)  1
- Арендарчук Іван Арендарчук Іван СКК "Дністер" Київець (ю)  1
- Довган Юрій Довган Юрій СКК "Крупсько"(ю)  1
- Синишин Володимир Синишин Володимир "ІММ" Устя (ю)  1
- Гриник Петро Гриник Петро МСКК "Рудники" (ю)  1
- Шух Руслан Шух Руслан "Дністер" Розвадів (Ю)  1
- Ярема Ігор Ярема Ігор СКК "Крупсько"(ю)  1
- Проців Олесь Проців Олесь СКК Пісочна (ю)  1
- Дембіцький Тарас Дембіцький Тарас ФК "Сокіл" Тернопілля (ю)  1
- Грицан Микола Грицан Микола СКК Пісочна (ю)  1
- Гудима Віталій Гудима Віталій СКК "Крупсько"(ю)  1
- Кіт Андрій Кіт Андрій ФК "Раделичі" (ю)  1
- Іванчук Іван Іванчук Іван ФК "Раделичі" (ю)  1
- Гладкий Іван Гладкий Іван ФК "Раделичі" (ю)  1
- Добушовський Петро Добушовський Петро "Дністер" Розвадів (Ю)  1
- Горба Дмитро Горба Дмитро КСК "Берездівці" (ю)  1
- Крижанівський Павло Крижанівський Павло КСК "Берездівці" (ю)  1
- Савка Іван Ст. Савка Іван Ст. ФК "Раделичі" (ю)  1

Сторінка 1 з 2

дом админа - блог системного администратора