Football is much more serious than life and death

Табло

МАФ ІІ ліга (дорослі) - 9 тур
Datum НД., 01. серпня. 2021 Beginn 00:00
ФК
В. ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 01. серпня. 2021 Beginn 00:00

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КиївецьСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 01. серпня. 2021 Beginn 00:00

ДержівСписок гравцівКалендар матчів

БільчеСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 01. серпня. 2021 Beginn 00:00
ФСК
ДемняСписок гравцівКалендар матчів
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

МАФ І ліга (дорослі) - 9 тур
Datum НД., 01. серпня. 2021 Beginn 00:00
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 01. серпня. 2021 Beginn 00:00
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів

ЛипівкаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 01. серпня. 2021 Beginn 00:00

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
КСК
РозділСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 01. серпня. 2021 Beginn 00:00
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 01. серпня. 2021 Beginn 00:00

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів

УстяСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Пошук гравця


ФФМР І-ліга(юнаки) ФФМР І-ліга(юнаки) Друк
Таблиця подій - Автогол

Місце   Гравець Команда Автогол
1 Клим Ігор Клим Ігор ФК "Дроговиж" (ю)  1
- Хомин Роман Хомин Роман СКК Пісочна (ю)  1
- Гаврилів Віталій Гаврилів Віталій ФК "Раделичі" (ю)  1
- Ярема Ігор Ярема Ігор СКК "Крупсько"(ю)  1
- Залуцький Андрій Залуцький Андрій ФК "Сокіл" Тернопілля (ю)  1
- Яців Андрій Яців Андрій СКК "Надітичі"(ю)  1
- Червінський Іван Червінський Іван "ІММ" Устя (ю)  1
- Грогозда Богдан Грогозда Богдан КСК "Берездівці" (ю)  1
- Пелех Руслан Пелех Руслан ФК "Сокіл" Тернопілля (ю)  1