Football is much more serious than life and death

Табло

МАФ ІІ ліга (дорослі) - 8 тур
Datum НД., 25. липня. 2021 Beginn 13:00

ЧерницяСписок гравцівКалендар матчів
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів
0:1
RefereeЧайковський, Богдан
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 25. липня. 2021 Beginn 14:00
СКК
КиївецьСписок гравцівКалендар матчів
ФК
В. ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
3:0
RefereeСиненький, Ростислав
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

МАФ І ліга (дорослі) - 8 тур
Datum НД., 25. липня. 2021 Beginn 16:00
КСК
РозділСписок гравцівКалендар матчів
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
3:2
RefereeНаконечний, Андрій
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 25. липня. 2021 Beginn 16:00

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
5:3
RefereeКіндій, Богдан
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

МАФ ІІ ліга (дорослі) - 8 тур
Datum НД., 25. липня. 2021 Beginn 16:00

БільчеСписок гравцівКалендар матчів

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
2:4
RefereeЖукровський, Микола
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 25. липня. 2021 Beginn 17:00
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів

ДержівСписок гравцівКалендар матчів
2:2
RefereeСиненький, Ростислав
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

МАФ І ліга (дорослі) - 8 тур
Datum НД., 25. липня. 2021 Beginn 17:00
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів

ЛипівкаСписок гравцівКалендар матчів
4:1
RefereeЯблонський, Віктор
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 25. липня. 2021 Beginn 18:00
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів
2:2
RefereeГнатів, Олег
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 25. липня. 2021 Beginn 18:00

УстяСписок гравцівКалендар матчів

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
3:1
RefereeМазуранчик, Андрій
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Пошук гравця


ФФМР І-ліга(Дорослі) ФФМР І-ліга(Дорослі) Друк
Таблиця подій - Вилучення

Місце   Гравець Команда Вилучення
1 Забавчук Яромир Забавчук Яромир КСК "Берездівці"  2
2 Паньків Мар'ян Паньків Мар'ян ФК "Раделичі"  1
- Довган Роман Довган Роман СКК "Крупсько"  1
- Опрісник Тарас Опрісник Тарас СКК "Крупсько"  1
- Муращук Іван Муращук Іван СКК "Крупсько"  1
- Марунчак Андрій Марунчак Андрій КСК "Берездівці"  1
- Благий Степан Благий Степан СКК Пісочна  1
- Дудич Петро Дудич Петро "Темп" Гірське  1
- Бурда Андрій Бурда Андрій СКК "Крупсько"  1
- Вірт Тарас Вірт Тарас ФК "Раделичі"  1
- Опрісник Тарас Опрісник Тарас СКК "Надітичі"  1
- Кравець Юрій Кравець Юрій "ІММ" Устя  1
- Найборовський Микола Найборовський Микола "Біорена" Черниця  1
- Оленюк Богдан Оленюк Богдан "Дністер" Розвадів  1
- Шматолоха Ярослав Шматолоха Ярослав КСК "Берездівці"  1
- Кіндій Тарас Кіндій Тарас СКК "Надітичі"  1