Football is much more serious than life and death

Табло

МАФ ІІ ліга (дорослі) - 8 тур
Datum НД., 25. липня. 2021 Beginn 13:00

ЧерницяСписок гравцівКалендар матчів
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів
0:1
RefereeЧайковський, Богдан
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 25. липня. 2021 Beginn 14:00
СКК
КиївецьСписок гравцівКалендар матчів
ФК
В. ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
3:0
RefereeСиненький, Ростислав
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

МАФ І ліга (дорослі) - 8 тур
Datum НД., 25. липня. 2021 Beginn 16:00
КСК
РозділСписок гравцівКалендар матчів
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
3:2
RefereeНаконечний, Андрій
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 25. липня. 2021 Beginn 16:00

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
5:3
RefereeКіндій, Богдан
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

МАФ ІІ ліга (дорослі) - 8 тур
Datum НД., 25. липня. 2021 Beginn 16:00

БільчеСписок гравцівКалендар матчів

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
2:4
RefereeЖукровський, Микола
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 25. липня. 2021 Beginn 17:00
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів

ДержівСписок гравцівКалендар матчів
2:2
RefereeСиненький, Ростислав
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

МАФ І ліга (дорослі) - 8 тур
Datum НД., 25. липня. 2021 Beginn 17:00
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів

ЛипівкаСписок гравцівКалендар матчів
4:1
RefereeЯблонський, Віктор
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 25. липня. 2021 Beginn 18:00
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів
2:2
RefereeГнатів, Олег
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 25. липня. 2021 Beginn 18:00

УстяСписок гравцівКалендар матчів

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
3:1
RefereeМазуранчик, Андрій
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Пошук гравця


ФФМР І-ліга(юнаки) ФФМР І-ліга(юнаки) Друк
Таблиця подій - Вилучення

Місце   Гравець Команда Вилучення
1 Деркач Остап Деркач Остап СКК Пісочна (ю)  1
- Пасемко Роман Пасемко Роман "Зоря" Держів (ю)  1
- Вовчак Віталій-Петро Вовчак Віталій-Петро СКК "Надітичі"(ю)  1
- Шух Руслан Шух Руслан "Дністер" Розвадів (Ю)  1
- Овсяник Назар Овсяник Назар СКК "Надітичі"(ю)  1
- Бондарчук Олег Бондарчук Олег ДКСК "Скала" Демня(ю)  1
- Мороз Роман Мороз Роман СКК "Надітичі"(ю)  1
- Процюк Іван Процюк Іван ДКСК "Скала" Демня(ю)  1
- Гусак Маркіян Гусак Маркіян СКК "Надітичі"(ю)  1
- Заріцький Ігор Заріцький Ігор "Зоря" Держів (ю)  1
- Кулик Юрій Кулик Юрій ФК "Березина" (ю)  1
- Мидловський Максим П. Мидловський Максим П. КСК "Берездівці" (ю)  1
- Лютак Олег Лютак Олег КСК "Берездівці" (ю)  1
- Козак Мар'ян Козак Мар'ян КСК "Берездівці" (ю)  1
- Луців Володимир Луців Володимир ФК "Раделичі" (ю)  1
- Петренько Роман Петренько Роман ФК "Раделичі" (ю)  1
- Карпин Олег Карпин Олег "Дністер" Розвадів (Ю)  1
- Лутчин Володимир Лутчин Володимир "ІММ" Устя (ю)  1