Football is much more serious than life and death

Табло

Кубок "Золота осінь - 1/8 фіналу
Стадіон: с.Крупсько Datum НД., 17. жовтня. 2021 Beginn 11:00
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів
ФСК
ДемняСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Стадіон: с.Верин Datum НД., 17. жовтня. 2021 Beginn 11:00

ВеринСписок гравцівКалендар матчів

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Стадіон: с.Надітичі Datum НД., 17. жовтня. 2021 Beginn 11:00
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Стадіон: с.Устя Datum НД., 17. жовтня. 2021 Beginn 11:00

УстяСписок гравцівКалендар матчів

ГірськеСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Стадіон: с.Верин Datum НД., 17. жовтня. 2021 Beginn 12:30

ЛипівкаСписок гравцівКалендар матчів

БільчеСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Стадіон: с.Надітичі Datum НД., 17. жовтня. 2021 Beginn 12:30

ЧерницяСписок гравцівКалендар матчів

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Стадіон: с.Устя Datum НД., 17. жовтня. 2021 Beginn 12:30
КСК
БерездівціСписок гравцівКалендар матчів
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Стадіон: с.Крупсько Datum НД., 17. жовтня. 2021 Beginn 12:30
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
ФК
В. ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Пошук гравця


ФФМР І ліга (юнаки) ФФМР І ліга (юнаки) Друк
Таблиця подій - Попередження

Місце   Гравець Команда Попередження
1 Іванів Любомир Іванів Любомир ФК "Дроговиж" (ю)  6
2 Давидович Мар'ян Давидович Мар'ян СКК "Крупсько"(ю)  5
- Благий Богдан Благий Богдан СКК "Надітичі"(ю)  5
- Молошій Роман Молошій Роман ФК "Дроговиж" (ю)  5
- Кордюк Ігор Кордюк Ігор "ІММ" Устя (ю)  5
- Синишин Богдан-Василь Синишин Богдан-Василь "ІММ" Устя (ю)  5
7 Леус Данило Леус Данило "ІММ" Устя (ю)  4
- Білокур Андрій Білокур Андрій "Темп" Гірське (ю)  4
- Іваночко Віталій Іваночко Віталій "Зоря" Держів (ю)  4
10 Клим Богдан Клим Богдан "ІММ" Устя (ю)  3
- Підсудок Олег Підсудок Олег "ІММ" Устя (ю)  3
- Василишин Богдан Василишин Богдан "Дністер" Розвадів (Ю)  3
- Луців Володимир Луців Володимир ФК "Раделичі" (ю)  3
- Євочко Роман Євочко Роман СКК "Надітичі"(ю)  3
- Верещук Андріан Верещук Андріан СКК "Крупсько"(ю)  3
- Кахнич Святослав Кахнич Святослав "Темп" Гірське (ю)  3
- Тарасенко Станіслав Тарасенко Станіслав "Дністер" Розвадів (Ю)  3
- Мних Олег Мних Олег МСКК "Рудники" (ю)  3
19 Леус Назар Леус Назар "Дністер" Розвадів (Ю)  2
- Луцишин Ігор Луцишин Ігор "ІММ" Устя (ю)  2

Сторінка 1 з 5