Football is much more serious than life and death

Табло.

Кубок Незалежності (юнаки) - 1/4 фіналу
Datum ЧТ., 22. липня. 2021 Beginn 18:30

Верин (ю)
ФК
ФК "Горожанна"
3:1
Reset

Табло

МАФ ІІ ліга (дорослі) - 8 тур
Datum НД., 25. липня. 2021 Beginn 13:00

ЧерницяСписок гравцівКалендар матчів
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 25. липня. 2021 Beginn 14:00
СКК
КиївецьСписок гравцівКалендар матчів
ФК
В. ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

МАФ І ліга (дорослі) - 8 тур
Datum НД., 25. липня. 2021 Beginn 16:00
КСК
РозділСписок гравцівКалендар матчів
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 25. липня. 2021 Beginn 16:00

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

МАФ ІІ ліга (дорослі) - 8 тур
Datum НД., 25. липня. 2021 Beginn 16:00

БільчеСписок гравцівКалендар матчів

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 25. липня. 2021 Beginn 17:00
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів

ДержівСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

МАФ І ліга (дорослі) - 8 тур
Datum НД., 25. липня. 2021 Beginn 17:00
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів

ЛипівкаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 25. липня. 2021 Beginn 18:00
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 25. липня. 2021 Beginn 18:00

УстяСписок гравцівКалендар матчів

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Пошук гравця


ФФМР І ліга (юнаки) ФФМР І ліга (юнаки) Друк
Таблиця подій - Попередження

Місце   Гравець Команда Попередження
1 Іванів Любомир Іванів Любомир ФК "Дроговиж" (ю)  6
2 Давидович Мар'ян Давидович Мар'ян СКК "Крупсько"(ю)  5
- Благий Богдан Благий Богдан СКК "Надітичі"(ю)  5
- Молошій Роман Молошій Роман ФК "Дроговиж" (ю)  5
- Кордюк Ігор Кордюк Ігор "ІММ" Устя (ю)  5
- Синишин Богдан-Василь Синишин Богдан-Василь "ІММ" Устя (ю)  5
7 Леус Данило Леус Данило "ІММ" Устя (ю)  4
- Білокур Андрій Білокур Андрій "Темп" Гірське (ю)  4
- Іваночко Віталій Іваночко Віталій "Зоря" Держів (ю)  4
10 Клим Богдан Клим Богдан "ІММ" Устя (ю)  3
- Підсудок Олег Підсудок Олег "ІММ" Устя (ю)  3
- Василишин Богдан Василишин Богдан "Дністер" Розвадів (Ю)  3
- Луців Володимир Луців Володимир ФК "Раделичі" (ю)  3
- Євочко Роман Євочко Роман СКК "Надітичі"(ю)  3
- Верещук Андріан Верещук Андріан СКК "Крупсько"(ю)  3
- Кахнич Святослав Кахнич Святослав "Темп" Гірське (ю)  3
- Тарасенко Станіслав Тарасенко Станіслав "Дністер" Розвадів (Ю)  3
- Мних Олег Мних Олег МСКК "Рудники" (ю)  3
19 Леус Назар Леус Назар "Дністер" Розвадів (Ю)  2
- Луцишин Ігор Луцишин Ігор "ІММ" Устя (ю)  2

Сторінка 1 з 5