Football is much more serious than life and death

Табло

Кубок "Пролісок"-2018 - 1/8 фіналу
Стадіон: с.Надітичі Datum НД., 29. квітня. 2018 Beginn 14:00
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Устя Datum НД., 29. квітня. 2018 Beginn 14:00
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів

УстяСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Рудники Datum НД., 29. квітня. 2018 Beginn 14:00
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Гірське Datum НД., 29. квітня. 2018 Beginn 14:00
ФСК
ТростянецьСписок гравцівКалендар матчів

ДержівСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Гірське Datum НД., 29. квітня. 2018 Beginn 16:00
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів

ГірськеСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Устя Datum НД., 29. квітня. 2018 Beginn 16:00

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Надітичі Datum НД., 29. квітня. 2018 Beginn 16:00
ФСК
ВербіжСписок гравцівКалендар матчів

ЧерницяСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Рудники Datum НД., 29. квітня. 2018 Beginn 16:00

БільчеСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Пошук гравця

Сайт відвідали:

Яндекс.Метрика дом админа - блог системного администратора

ФФМР ІІ ліга (дорослі) ФФМР ІІ ліга (дорослі) Друк
Турнірна таблиця

Група А
Місце   Команда І В Н П МЗ:МП Оч
1 КСК "Фаворит" (Розділ) 14 12 1 1 48:15 37
2 "Промінь" (Більче) 14 11 0 3 43:20 33
3 ФК "Березина" 14 9 0 5 44:20 27
4 "Карпати" (Горішнє) 14 7 1 6 32:31 22
5 "Сокіл" Черниця 14 7 1 6 30:29 22
6 ФК "Дністер" Станківці 14 4 2 8 28:52 13
7 "Сокіл" (Криниця) 14 3 1 10 20:38 10
8 СКК "Дністер" Київець 14 0 0 14 15:55 -2
Група Б
Місце   Команда І В Н П МЗ:МП Оч
1 ФК "Сокіл" Тернопілля 14 10 1 3 45:32 31
2 ФСК "Щирок" Вербіж (вет.) 14 9 0 5 36:27 27
3 ФСК "Щирок" (Вербіж) 14 8 1 5 44:41 25
4 ДКСК "Скала" Демня 14 8 0 6 42:29 24
5 "Галичина" (М.Горожанна) 14 6 0 8 47:38 18
6 "Будінвест" (Верин) 14 6 0 8 33:43 18
7 "Воля" Велика Воля 14 4 0 10 36:52 12
8 ФСК "Тростянець" 14 4 0 10 25:46 12