Football is much more serious than life and death

Табло

ФФМР І-ліга(Дорослі) - 21 тур
Datum НД., 13. жовтня. 2019 Beginn 14:00

УстяСписок гравцівКалендар матчів
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
2:1
RefereeЖукровський, Микола
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР ІІ-ліга(Дорослі) - 11 тур
Datum НД., 13. жовтня. 2019 Beginn 15:00
ФК
ЛипиціСписок гравцівКалендар матчів

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів
2:1
RefereeЛеськів, Андрій
Previous MatchPrevious MatchReset

ФФМР ІІ-ліга(Дорослі) - 15 тур
Datum НД., 13. жовтня. 2019 Beginn 15:00
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів
3:0
RefereeГрещук, Ігор
Previous MatchPrevious MatchReset

ФФМР І-ліга(Дорослі) - 21 тур
Datum НД., 13. жовтня. 2019 Beginn 15:00

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
3:3
RefereeШуп'як, Володимир
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 13. жовтня. 2019 Beginn 15:00
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів

ДержівСписок гравцівКалендар матчів
3:1
RefereeМазуранчик, Андрій
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 13. жовтня. 2019 Beginn 15:00

БільчеСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів
0:2
RefereeЯблонський, Віктор
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum ПН., 14. жовтня. 2019 Beginn 15:00
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КиївецьСписок гравцівКалендар матчів
8:0
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР І-ліга(Дорослі) - 17 тур
Datum СР., 16. жовтня. 2019 Beginn 16:00

ДержівСписок гравцівКалендар матчів

УстяСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Пошук гравця

Сайт відвідали:

Яндекс.Метрика дом админа - блог системного администратора

Кубок Кубок "Пролісок" Друк
Турнірна таблиця

Група А
Місце   Команда І В Н П МЗ:МП Оч
1 same (1) "Зоря" Держів 7 3 2 2 12:6 11
2 same (2) СКК "Дністер" Київець 4 2 2 0 9:4 8
3 same (3) "Сокіл" Черниця 4 1 0 3 3:10 3
4 same (4) СКК Пісочна 3 1 0 2 2:4 3
Група Б
Місце   Команда І В Н П МЗ:МП Оч
1 same (1) СКК "Крупсько" 7 7 0 0 30:8 21
2 same (2) ФК "Березина" 4 2 1 1 8:7 7
3 same (3) "Будінвест" (Верин) 5 1 1 3 5:11 4
4 same (4) "Промінь" (Більче) 3 0 0 3 0:7 0
Група В
Місце   Команда І В Н П МЗ:МП Оч
1 same (1) "Темп" Гірське 4 2 2 0 9:5 8
2 same (2) ФК "Раделичі" 4 1 2 1 7:7 5
3 same (3) "Галичина" (М.Горожанна) 4 1 0 3 10:19 3
4 same (4) ФК "Липиці" 3 0 1 2 4:6 1
Група Д
Місце   Команда І В Н П МЗ:МП Оч
1 same (1) "ІММ" Устя 6 5 0 1 26:9 15
2 same (2) ФСК "Щирок" (Вербіж) 6 3 1 2 17:12 10
3 same (3) ФСК "Тростянець" 3 0 1 2 2:7 1
4 same (4) ФК "Горожанна" Велика Горожанна 3 0 1 2 4:16 1
Група Е
Місце   Команда І В Н П МЗ:МП Оч
1 same (1) "Сокіл" (Криниця) 5 3 2 0 13:9 11
2 same (2) КСК "Берездівці" 4 2 1 1 10:8 7
3 same (3) СКК "Надітичі" 3 0 1 2 5:9 1
4 same (4) МСКК "Рудники" 4 0 1 3 6:12 1
Група Є
Місце   Команда І В Н П МЗ:МП Оч
1 same (1) "Дністер" Розвадів 5 4 0 1 12:8 12
2 same (2) ФК "Сокіл" Тернопілля 5 2 1 2 16:11 7
3 same (3) КСК "Фаворит" (Розділ) 3 0 1 2 5:9 1
4 same (4) "Воля" Велика Воля 3 0 1 2 3:14 1

дом админа - блог системного администратора