Football is much more serious than life and death

Табло

ФФМР ІІ-ліга (дорослі) - 5 тур
Datum НД., 27. вересня. 2020 Beginn 13:00
ФК
ФК "Горожанна" Список гравцівКалендар матчів
ФСК
ВербіжСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР І ліга (дорослі) - 5 тур
Datum НД., 27. вересня. 2020 Beginn 14:00
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів

УстяСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 27. вересня. 2020 Beginn 14:00

ДержівСписок гравцівКалендар матчів
КСК
РозділСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 27. вересня. 2020 Beginn 14:00

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 27. вересня. 2020 Beginn 17:00
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 27. вересня. 2020 Beginn 17:00
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 27. вересня. 2020 Beginn 17:00
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР ІІ-ліга (дорослі) - 5 тур
Datum НД., 27. вересня. 2020 Beginn 17:00
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів

БільчеСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 27. вересня. 2020 Beginn 17:00
Лінденфельд
Луб'янаСписок гравцівКалендар матчів

КриницяСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Пошук гравця


Кубок Району Кубок Району Друк
Турнірна таблиця

Група "А"
Місце   Команда І В Н П МЗ:МП Оч
1 same (1) "Темп" Гірське 5 2 3 0 11:5 9
2 same (2) ФК "Раделичі" 3 1 2 0 3:2 5
3 same (3) МСКК "Рудники" 3 1 1 1 6:5 4
4 same (4) "Промінь" (Більче) 3 0 0 3 2:10 0
Група "Б"
Місце   Команда І В Н П МЗ:МП Оч
1 same (1) СКК "Крупсько" 5 4 1 0 16:4 13
2 same (2) "Будінвест" (Верин) 3 2 0 1 5:7 6
3 same (3) СКК Пісочна 3 1 0 2 5:6 3
4 same (4) КСК "Берездівці" 3 0 0 3 1:7 0
Група "В"
Місце   Команда І В Н П МЗ:МП Оч
1 same (1) "Дністер" Розвадів 5 2 3 0 6:4 9
2 same (2) КСК "Фаворит" (Розділ) 4 2 1 1 8:4 7
3 same (3) ФК "Березина" 4 1 2 1 2:2 5
4 same (4) "Зоря" Держів 4 1 1 2 3:7 4
5 same (5) СКК "Надітичі" 4 0 2 2 3:5 2
Група "Г"
Місце   Команда І В Н П МЗ:МП Оч
1 same (1) ФК "Дроговиж" 5 4 0 1 14:8 12
2 same (2) "ІММ" Устя 4 2 0 2 5:6 6
3 same (3) ФК "Сокіл" Тернопілля 4 1 1 2 8:9 4
4 same (4) "Вихор" (В.Горожанна) 4 1 1 2 5:7 4
5 same (5) Лінденфельд" Луб'яна 4 1 0 3 3:8 3