Football is much more serious than life and death

Табло

Кубок "Золота осінь - 1/8 фіналу
Стадіон: с.Крупсько Datum НД., 17. жовтня. 2021 Beginn 11:00
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів
ФСК
ДемняСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Стадіон: с.Верин Datum НД., 17. жовтня. 2021 Beginn 11:00

ВеринСписок гравцівКалендар матчів

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Стадіон: с.Надітичі Datum НД., 17. жовтня. 2021 Beginn 11:00
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Стадіон: с.Устя Datum НД., 17. жовтня. 2021 Beginn 11:00

УстяСписок гравцівКалендар матчів

ГірськеСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Стадіон: с.Верин Datum НД., 17. жовтня. 2021 Beginn 12:30

ЛипівкаСписок гравцівКалендар матчів

БільчеСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Стадіон: с.Надітичі Datum НД., 17. жовтня. 2021 Beginn 12:30

ЧерницяСписок гравцівКалендар матчів

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Стадіон: с.Устя Datum НД., 17. жовтня. 2021 Beginn 12:30
КСК
БерездівціСписок гравцівКалендар матчів
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Стадіон: с.Крупсько Datum НД., 17. жовтня. 2021 Beginn 12:30
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
ФК
В. ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Пошук гравця


Кубок Району Кубок Району Друк
Турнірна таблиця

Група "А"
Місце   Команда І В Н П МЗ:МП Оч
1 same (1) "Темп" Гірське 5 2 3 0 11:5 9
2 same (2) ФК "Раделичі" 3 1 2 0 3:2 5
3 same (3) МСКК "Рудники" 3 1 1 1 6:5 4
4 same (4) "Промінь" (Більче) 3 0 0 3 2:10 0
Група "Б"
Місце   Команда І В Н П МЗ:МП Оч
1 same (1) СКК "Крупсько" 5 4 1 0 16:4 13
2 same (2) "Будінвест" (Верин) 3 2 0 1 5:7 6
3 same (3) СКК Пісочна 3 1 0 2 5:6 3
4 same (4) КСК "Берездівці" 3 0 0 3 1:7 0
Група "В"
Місце   Команда І В Н П МЗ:МП Оч
1 same (1) "Дністер" Розвадів 5 2 3 0 6:4 9
2 same (2) КСК "Фаворит" (Розділ) 4 2 1 1 8:4 7
3 same (3) ФК "Березина" 4 1 2 1 2:2 5
4 same (4) "Зоря" Держів 4 1 1 2 3:7 4
5 same (5) СКК "Надітичі" 4 0 2 2 3:5 2
Група "Г"
Місце   Команда І В Н П МЗ:МП Оч
1 same (1) ФК "Дроговиж" 5 4 0 1 14:8 12
2 same (2) "ІММ" Устя 4 2 0 2 5:6 6
3 same (3) ФК "Сокіл" Тернопілля 4 1 1 2 8:9 4
4 same (4) "Вихор" (В.Горожанна) 4 1 1 2 5:7 4
5 same (5) "Лінденфельд" Липівка 4 1 0 3 3:8 3