Football is much more serious than life and death

Табло

ФФМР ІІ-ліга(Дорослі) - 13 тур
Datum НД., 15. вересня. 2019 Beginn 13:00
КСК
РозділСписок гравцівКалендар матчів

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР І-ліга(Дорослі) - 17 тур
Datum НД., 15. вересня. 2019 Beginn 15:00

БільчеСписок гравцівКалендар матчів
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
0:2
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 15. вересня. 2019 Beginn 15:00
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів
7:1
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР ІІ-ліга(Дорослі) - 13 тур
Datum НД., 15. вересня. 2019 Beginn 16:00

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів
ФСК
ТростянецьСписок гравцівКалендар матчів
3:2
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР І-ліга(Дорослі) - 17 тур
Datum НД., 15. вересня. 2019 Beginn 16:00
СКК
КиївецьСписок гравцівКалендар матчів
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР ІІ-ліга(Дорослі) - 13 тур
Datum НД., 15. вересня. 2019 Beginn 17:00

КриницяСписок гравцівКалендар матчів
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів
4:3
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР І-ліга(Дорослі) - 17 тур
Datum НД., 15. вересня. 2019 Beginn 17:00
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів
1:5
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 15. вересня. 2019 Beginn 17:00

ВеринСписок гравцівКалендар матчів

ГірськеСписок гравцівКалендар матчів
0:2
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР ІІ-ліга(Дорослі) - 13 тур
Datum НД., 15. вересня. 2019 Beginn 17:30
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ЛипиціСписок гравцівКалендар матчів
5:0
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Пошук гравця

Сайт відвідали:

Яндекс.Метрика дом админа - блог системного администратора

Дитяча ліга Друк
Турнірна таблиця



1-6 місце
Місце   Команда І В Н П Оч Гз Гп +/-
1 same (1) ДЮСШ Новий Розділ 10 10 0 0 30 29 5 24
2 up (3) ДЮФК "Фаворит" Розділ 10 5 2 3 17 27 8 19
3 down (2) ДЮФК "ДКСК Скала" Демня 10 4 4 2 16 24 19 5
4 same (4) ДЮФК "Рудники" 10 3 2 5 11 22 29 -7
5 up (6) ДЮФК "Локомотив" Пісочна 10 2 1 7 7 11 22 -11
6 down (5) ДЮСШ Миколаїв 10 1 1 8 4 8 38 -30
7-11 місце
Місце   Команда І В Н П Оч Гз Гп +/-
1 up (2) ДЮСШ "Хімік" Берездівці 6 3 2 1 11 19 9 10
2 down (1) ДЮФК "Промінь" Більче 6 3 1 2 10 12 8 4
3 same (3) ДЮФК "Дністер" Крупсько 6 2 1 3 7 8 15 -7
4 same (4) ДЮФК "Дністер" Київець 6 1 2 3 5 7 14 -7
5 same (5) ДЮСШ "Нива-2004" Миколаїв 0 0 0 0 0 0 0 0

І = Ігри В = Перемоги Н = Нічиї П = Поразки Оч = Очки Гз = Забиті голи Гп = Пропущені голи +/- = Різниця

дом админа - блог системного администратора