Football is much more serious than life and death

Табло

Футзал - Стикові матчі
Datum СБ., 24. лютого. 2018 Beginn 10:00

Велика ВоляСписок гравцівКалендар матчів
ДКСК
Демня (ю)Список гравцівКалендар матчів
6:1
RefereeМазуранчик, Андрій
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum СБ., 24. лютого. 2018 Beginn 10:40

Розвадів (Ю)Список гравцівКалендар матчів
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів
0:5
RefereeСиненький, Ростислав
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum СБ., 24. лютого. 2018 Beginn 11:20
ДКСК
Демня (ю)Список гравцівКалендар матчів

Розвадів (Ю)Список гравцівКалендар матчів
5:0
RefereeВерещинський, Василь
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 24. лютого. 2018 Beginn 12:00

Велика ВоляСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів
1:1пен
RefereeМазуранчик, Андрій
Previous MatchPrevious MatchReset

Футзал - Стикові матчі
Datum СБ., 24. лютого. 2018 Beginn 13:00
МСКК
Рудники (ю)Список гравцівКалендар матчів
ФК
Тернопілля (ю)Список гравцівКалендар матчів
1:1пен
RefereeСиненький, Ростислав
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum СБ., 24. лютого. 2018 Beginn 13:40
СКК
Крупсько (ю)Список гравцівКалендар матчів

Гірське (ю)Список гравцівКалендар матчів
1:5
RefereeМазуранчик, Андрій
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum СБ., 24. лютого. 2018 Beginn 14:20
МСКК
Рудники (ю)Список гравцівКалендар матчів
СКК
Крупсько (ю)Список гравцівКалендар матчів
3:1
RefereeМазуранчик, Андрій
Previous MatchPrevious MatchReset

Футзал - Фінал
Datum СБ., 24. лютого. 2018 Beginn 15:00
ФК
Тернопілля (ю)Список гравцівКалендар матчів

Гірське (ю)Список гравцівКалендар матчів
4:5
RefereeМазуранчик, Андрій
Previous MatchPrevious MatchReset

Пошук гравця

Сайт відвідали:

Яндекс.Метрика дом админа - блог системного администратора

ФФМР І-ліга(Дорослі)
Турнірна таблиця



Місце   Команда І В Н П Оч Мз Мп +/-
1 same (1) СКК "Крупсько" 20 14 1 5 43 48 23 25
2 same (2) "ІММ" Устя 20 13 2 5 41 57 27 30
3 same (3) ФК "Сокіл" Тернопілля 20 12 3 5 39 52 33 19
4 up (5) КСК "Берездівці" 20 10 4 6 34 43 35 8
5 up (6) "Космос" Колодруби 20 10 2 8 32 35 35 0
6 down (4) ФК "Раделичі" 20 10 2 8 32 37 40 -3
7 same (7) "Зоря" Держів 20 8 3 9 27 33 33 0
8 same (8) "Промінь" Липівка 20 6 6 8 24 40 33 7
9 same (9) "Біорена" Черниця 20 6 3 11 20 41 59 -18
10 same (10) МСКК "Рудники" 20 3 3 14 12 26 60 -34
11 same (11) "Темп" Гірське 20 2 3 15 8 24 58 -34