Football is much more serious than life and death

Табло

Футзал ІІ ліга - 5 тур
Datum СБ., 26. січня. 2019 Beginn 10:00

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum СБ., 26. січня. 2019 Beginn 11:00

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів

УстяСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum СБ., 26. січня. 2019 Beginn 12:00

В.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
ФК
КагуївСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum СБ., 26. січня. 2019 Beginn 13:00
ФСК
ТростянецьСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum СБ., 26. січня. 2019 Beginn 14:00
ДКСК
ДемняСписок гравцівКалендар матчів
Воля
Велика Воля(ю)Список гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Футзал І ліга - 4 тур
Datum СБ., 26. січня. 2019 Beginn 15:00

ГірськеСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum СБ., 26. січня. 2019 Beginn 16:00

Велика ВоляСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КиївецьСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum СБ., 26. січня. 2019 Beginn 17:00

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів
КСК
БерездівціСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum СБ., 26. січня. 2019 Beginn 18:00
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Футзал ІІ ліга - 6 тур
Datum СБ., 02. лютого. 2019 Beginn 10:00
ФК
КагуївСписок гравцівКалендар матчів
ФСК
ТростянецьСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Пошук гравця

Сайт відвідали:

Яндекс.Метрика дом админа - блог системного администратора

Кубок Кубок "Пролісок"
Турнірна таблиця



Група "А"
Місце   Команда І В Н П Мз Мп +/- Оч
1 same (1) СКК "Крупсько" 5 3 1 1 3 1 2 10
2 same (2) ФК "Березина" 4 1 2 1 2 1 1 5
3 same (3) "Карпати" (Горішнє) 3 1 0 2 2 4 -2 3
4 same (4) КСК "Фаворит" (Розділ) 2 0 1 1 1 2 -1 1
Група "Б"
Місце   Команда І В Н П Мз Мп +/- Оч
1 same (1) СКК "Надітичі" 3 1 2 0 1 0 1 5
2 same (2) КСК "Берездівці" 5 0 4 1 1 2 -1 4
3 same (3) СКК "Крупсько"(ю) 4 0 3 1 0 1 -1 3
4 same (4) "Будінвест" (Верин) 2 0 2 0 0 0 0 2
Група "В"
Місце   Команда І В Н П Мз Мп +/- Оч
1 same (1) "Біорена" Черниця 5 4 0 1 4 3 1 12
2 same (2) "Зоря" Держів 2 1 0 1 2 2 0 3
3 same (3) ФК Пісочна 2 0 0 2 1 3 -2 0
Група "Г"
Місце   Команда І В Н П Мз Мп +/- Оч
1 same (1) "ІММ" Устя 5 4 1 0 9 0 9 13
2 same (2) ФК "Дроговиж" 2 1 1 0 1 0 1 4
3 same (3) ДКСК "Скала" Демня 2 0 0 2 0 5 -5 0
Група "Д"
Місце   Команда І В Н П Мз Мп +/- Оч
1 same (1) ФК "Кагуїв" 2 1 1 0 2 1 1 4
2 same (2) ФСК "Щирок" (Вербіж) 3 1 1 1 2 2 0 4
3 same (3) "Вихор" (В.Горожанна) 2 0 0 2 0 2 -2 0
Група "Е"
Місце   Команда І В Н П Мз Мп +/- Оч
1 same (1) "Промінь" Липівка 3 2 0 1 3 1 2 6
2 same (2) ФК "Сокіл" Тернопілля 2 1 0 1 1 2 -1 3
3 same (3) "Воля" Велика Воля 2 0 0 2 0 2 -2 0
Група "Є"
Місце   Команда І В Н П Мз Мп +/- Оч
1 same (1) "Дністер" Розвадів 3 1 1 1 2 2 0 4
2 same (2) СКК Пісочна 2 0 2 0 2 2 0 2
3 same (3) СКК "Дністер" Київець 2 0 1 1 1 2 -1 1
Група "Ж"
Місце   Команда І В Н П Мз Мп +/- Оч
1 same (1) "Темп" Гірське 4 2 1 1 7 5 2 7
2 same (2) ФК "Раделичі" 4 1 3 0 4 2 2 6
3 same (3) МСКК "Рудники" 3 1 1 1 3 3 0 4
4 same (4) "Промінь" (Більче) 2 0 0 2 0 4 -4 0


І = Ігри В = Перемоги Н = Нічиї П = Поразки Мз = Забиті голи Мп = Пропущені голи +/- = Різниця Оч = Очки


дом админа - блог системного администратора