Football is much more serious than life and death

Табло

Кубок "Пролісок"-2018 - 3 тур
Стадіон: с.Розвадів Datum СБ., 21. квітня. 2018 Beginn 18:00

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів

Велика ВоляСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Рудники Datum СБ., 21. квітня. 2018 Beginn 18:00

БільчеСписок гравцівКалендар матчів
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.М.Горожанна Datum НД., 22. квітня. 2018 Beginn 14:00

ГірськеСписок гравцівКалендар матчів

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Пісочна Datum НД., 22. квітня. 2018 Beginn 14:00

ЧерницяСписок гравцівКалендар матчів
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Березина Datum НД., 22. квітня. 2018 Beginn 14:00
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Тростянець Datum НД., 22. квітня. 2018 Beginn 14:00
ФСК
ТростянецьСписок гравцівКалендар матчів
ФСК
Вербіж (вет.)Список гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Тростянець Datum НД., 22. квітня. 2018 Beginn 16:00

УстяСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Пісочна Datum НД., 22. квітня. 2018 Beginn 16:00

КриницяСписок гравцівКалендар матчів
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Березина Datum НД., 22. квітня. 2018 Beginn 16:00
ФСК
ВербіжСписок гравцівКалендар матчів

ГорішнєСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.М.Горожанна Datum НД., 22. квітня. 2018 Beginn 16:00
ФК
ЛипиціСписок гравцівКалендар матчів
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Пошук гравця

Сайт відвідали:

Яндекс.Метрика дом админа - блог системного администратора

ФФМР І ліга (дорослі:груповий етап)
Турнірна таблиця

Група "А"
Місце   Команда І В Н П МЗ:МП Оч
1 КСК "Берездівці" 14 9 3 2 41:26 30
2 СКК "Крупсько" 14 9 2 3 45:28 29
3 "Зоря" Держів 14 8 3 3 41:19 27
4 МСКК "Рудники" 14 7 1 6 39:33 22
5 ФК "Раделичі" 14 6 1 7 42:35 19
6 "Темп" Гірське 14 4 3 7 28:36 15
7 СКК Пісочна 14 3 1 10 17:34 10
8 ФК "Березина" 14 3 0 11 15:57 9
Група "Б"
Місце   Команда І В Н П МЗ:МП Оч
1 "Дністер" Розвадів 12 9 2 1 33:17 29
2 "ІММ" Устя 12 9 1 2 32:12 28
3 ФК "Дроговиж" 12 7 1 4 31:19 22
4 СКК "Надітичі" 12 3 3 6 18:23 12
5 "Біорена" Черниця 12 3 1 8 17:32 10
6 ФК "Сокіл" Тернопілля 12 2 4 6 20:26 10
7 ДКСК "Скала" Демня 12 2 2 8 13:35 8