Football is much more serious than life and death

Табло

Футзал - Стикові матчі
Datum СБ., 24. лютого. 2018 Beginn 10:00

Велика ВоляСписок гравцівКалендар матчів
ДКСК
Демня (ю)Список гравцівКалендар матчів
6:1
RefereeМазуранчик, Андрій
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum СБ., 24. лютого. 2018 Beginn 10:40

Розвадів (Ю)Список гравцівКалендар матчів
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів
0:5
RefereeСиненький, Ростислав
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum СБ., 24. лютого. 2018 Beginn 11:20
ДКСК
Демня (ю)Список гравцівКалендар матчів

Розвадів (Ю)Список гравцівКалендар матчів
5:0
RefereeВерещинський, Василь
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 24. лютого. 2018 Beginn 12:00

Велика ВоляСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів
1:1пен
RefereeМазуранчик, Андрій
Previous MatchPrevious MatchReset

Футзал - Стикові матчі
Datum СБ., 24. лютого. 2018 Beginn 13:00
МСКК
Рудники (ю)Список гравцівКалендар матчів
ФК
Тернопілля (ю)Список гравцівКалендар матчів
1:1пен
RefereeСиненький, Ростислав
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum СБ., 24. лютого. 2018 Beginn 13:40
СКК
Крупсько (ю)Список гравцівКалендар матчів

Гірське (ю)Список гравцівКалендар матчів
1:5
RefereeМазуранчик, Андрій
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum СБ., 24. лютого. 2018 Beginn 14:20
МСКК
Рудники (ю)Список гравцівКалендар матчів
СКК
Крупсько (ю)Список гравцівКалендар матчів
3:1
RefereeМазуранчик, Андрій
Previous MatchPrevious MatchReset

Футзал - Фінал
Datum СБ., 24. лютого. 2018 Beginn 15:00
ФК
Тернопілля (ю)Список гравцівКалендар матчів

Гірське (ю)Список гравцівКалендар матчів
4:5
RefereeМазуранчик, Андрій
Previous MatchPrevious MatchReset

Пошук гравця

Сайт відвідали:

Яндекс.Метрика дом админа - блог системного администратора

Кубок Кубок "Пролісок"-2017 Друк
Турнірна таблиця

Група А
Місце   Команда І В Н П МЗ:МП Оч
1 same (1) КСК "Берездівці" 3 3 1 0 13:2 9
2 same (2) ФК "Березина" 3 2 0 1 13:3 6
3 same (3) ФК "Дністер" Станківці 3 1 0 2 5:8 3
4 same (4) "Карпати" (Горішнє) 3 0 0 3 2:20 0
Група Б
Місце   Команда І В Н П МЗ:МП Оч
1 same (1) МСКК "Рудники" 3 4 0 0 12:4 9
2 same (2) СКК Пісочна 3 2 0 1 14:3 6
3 same (3) "Промінь" (Більче) 3 0 1 2 4:10 1
4 same (4) "Сокіл" (Криниця) 3 0 1 2 4:17 1
Група В
Місце   Команда І В Н П МЗ:МП Оч
1 same (1) ФК "Раделичі" 3 2 2 0 7:2 7
2 same (2) "Темп" Гірське 3 2 0 1 6:2 6
3 same (3) "Галичина" (М.Горожанна) 3 1 1 1 7:4 4
4 same (4) ФК "Липиці" 3 0 0 3 3:15 0
Група Г
Місце   Команда І В Н П МЗ:МП Оч
1 same (1) ФСК "Тростянець" 3 2 0 2 6:5 6
2 same (2) ФК "Сокіл" Тернопілля 3 1 1 1 5:6 4
3 same (3) ДКСК "Скала" Демня 3 1 1 1 6:7 4
4 same (4) "Воля" Велика Воля 3 1 0 2 7:6 3
Група Д
Місце   Команда І В Н П МЗ:МП Оч
1 same (1) "Зоря" Держів 3 3 0 1 8:1 9
2 same (2) СКК "Дністер" Київець 3 2 1 1 5:5 4
3 same (3) СКК "Надітичі" 3 1 0 2 3:5 3
4 same (4) "Біорена" Черниця 3 0 1 2 2:7 1
Група Е
Місце   Команда І В Н П МЗ:МП Оч
1 same (1) ФСК "Щирок" (Вербіж) 3 2 1 0 12:3 7
2 same (2) ФК "Кагуїв" 3 1 2 0 13:3 5
3 same (3) "ІММ" Устя 3 1 1 1 3:3 4
4 same (4) "Юність" (Н.Опарська) 3 0 0 3 2:21 0
Група Є
Місце   Команда І В Н П МЗ:МП Оч
1 up (2) СКК "Крупсько" 2 2 1 0 6:1 6
2 down (1) "Будінвест" (Верин) 2 1 0 1 3:2 3
3 same (3) КСК "Фаворит" (Розділ) 2 0 0 2 1:7 0
Група Ж
Місце   Команда І В Н П МЗ:МП Оч
1 same (1) "Дністер" Розвадів 2 2 1 0 9:5 6
2 same (2) ФСК "Щирок" Вербіж (вет.) 2 1 0 1 7:8 3
3 same (3) ФК "Дроговиж" 2 0 0 2 3:6 0