Football is much more serious than life and death

Табло

ФФМР І-ліга(Дорослі) - 21 тур
Datum НД., 13. жовтня. 2019 Beginn 14:00

УстяСписок гравцівКалендар матчів
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
2:1
RefereeЖукровський, Микола
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР ІІ-ліга(Дорослі) - 11 тур
Datum НД., 13. жовтня. 2019 Beginn 15:00
ФК
ЛипиціСписок гравцівКалендар матчів

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів
2:1
RefereeЛеськів, Андрій
Previous MatchPrevious MatchReset

ФФМР ІІ-ліга(Дорослі) - 15 тур
Datum НД., 13. жовтня. 2019 Beginn 15:00
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів
3:0
RefereeГрещук, Ігор
Previous MatchPrevious MatchReset

ФФМР І-ліга(Дорослі) - 21 тур
Datum НД., 13. жовтня. 2019 Beginn 15:00

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
3:3
RefereeШуп'як, Володимир
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 13. жовтня. 2019 Beginn 15:00
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів

ДержівСписок гравцівКалендар матчів
3:1
RefereeМазуранчик, Андрій
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 13. жовтня. 2019 Beginn 15:00

БільчеСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів
0:2
RefereeЯблонський, Віктор
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum ПН., 14. жовтня. 2019 Beginn 15:00
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КиївецьСписок гравцівКалендар матчів
8:0
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР І-ліга(Дорослі) - 17 тур
Datum СР., 16. жовтня. 2019 Beginn 16:00

ДержівСписок гравцівКалендар матчів

УстяСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Пошук гравця

Сайт відвідали:

Яндекс.Метрика дом админа - блог системного администратора

Кубок Кубок "Пролісок" Друк
Результати - 3 тур (07.04.2019)

Неділя, 07.04.2019 - 3. тур
events.png Група Є 13:00  "Дністер" Розвадів  3 - 2  КСК "Фаворит" (Розділ) с.Розвадів
events.png Група А 14:00  "Зоря" Держів  2 - 2  СКК "Дністер" Київець с.Держів
events.png Група Б 14:00  СКК "Крупсько"  7 - 3  "Будінвест" (Верин) с.Крупсько
events.png Група В 14:00  "Темп" Гірське  6 - 3  "Галичина" (М.Горожанна) с.Гірське
events.png Група Д 14:00  "ІММ" Устя  3 - 2  ФСК "Щирок" (Вербіж) с.Устя
events.png Група Е 14:00  МСКК "Рудники"  2 - 2  СКК "Надітичі" с.Рудники
events.png Група Є 15:00  "Воля" Велика Воля  1 - 9  ФК "Сокіл" Тернопілля с.Розвадів
events.png Група А 16:00  "Сокіл" Черниця  1 - 0  СКК Пісочна с.Держів
  Група Б 16:00  ФК "Березина"  3 - 0  "Промінь" (Більче) с.Крупсько
events.png Група В 16:00  ФК "Раделичі"  1 - 1  ФК "Липиці" с.Гірське
events.png Група Д 16:00  ФСК "Тростянець"  1 - 1  ФК "Горожанна" Велика Горожанна с.Устя
events.png Група Е 16:00  КСК "Берездівці"  3 - 3  "Сокіл" (Криниця) с.Рудники


дом админа - блог системного администратора