Football is much more serious than life and death

Табло

Кубок "Пролісок"-2018 - 3 тур
Стадіон: с.Розвадів Datum СБ., 21. квітня. 2018 Beginn 18:00

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів

Велика ВоляСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Рудники Datum СБ., 21. квітня. 2018 Beginn 18:00

БільчеСписок гравцівКалендар матчів
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.М.Горожанна Datum НД., 22. квітня. 2018 Beginn 14:00

ГірськеСписок гравцівКалендар матчів

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Пісочна Datum НД., 22. квітня. 2018 Beginn 14:00

ЧерницяСписок гравцівКалендар матчів
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Березина Datum НД., 22. квітня. 2018 Beginn 14:00
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Тростянець Datum НД., 22. квітня. 2018 Beginn 14:00
ФСК
ТростянецьСписок гравцівКалендар матчів
ФСК
Вербіж (вет.)Список гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Тростянець Datum НД., 22. квітня. 2018 Beginn 16:00

УстяСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Пісочна Datum НД., 22. квітня. 2018 Beginn 16:00

КриницяСписок гравцівКалендар матчів
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Березина Datum НД., 22. квітня. 2018 Beginn 16:00
ФСК
ВербіжСписок гравцівКалендар матчів

ГорішнєСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.М.Горожанна Datum НД., 22. квітня. 2018 Beginn 16:00
ФК
ЛипиціСписок гравцівКалендар матчів
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Пошук гравця

Сайт відвідали:

Яндекс.Метрика дом админа - блог системного администратора

Кубок Золота осінь
Результати - 1/16 фіналу (03.11.2013)

Неділя, 03.11.2013 - 1. тур
events.png Група "А" 10:00  СКК "Дністер" Київець  1 - 1
(Пен. 4 - 3)
 
МСКК "Рудники"
events.png Група "Б" 10:00  "Промінь" Липівка  2 - 0  "Воля" Велика Воля