Football is much more serious than life and death

Табло

І ліга (дорослі) - 16 тур
Datum НД., 23. вересня. 2018 Beginn 16:00
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 23. вересня. 2018 Beginn 16:00
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів

ГірськеСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 23. вересня. 2018 Beginn 16:00
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів

УстяСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 23. вересня. 2018 Beginn 16:00
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів

ДержівСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ІІ ліга (дорослі) - 24 тур
Datum НД., 23. вересня. 2018 Beginn 16:00

КриницяСписок гравцівКалендар матчів
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 23. вересня. 2018 Beginn 16:00

ЧерницяСписок гравцівКалендар матчів
ФСК
ТростянецьСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 23. вересня. 2018 Beginn 17:00
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КиївецьСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious MatchReset

Пошук гравця

Сайт відвідали:

Яндекс.Метрика дом админа - блог системного администратора

Кубок Кубок "Пролісок"-2017 Друк
Результати - 1 тур (19.03.2017)

Неділя, 19.03.2017 - 1. тур
events.png Група Є 11:00  СКК "Крупсько"  4 - 1  КСК "Фаворит" (Розділ) с.Розвадів
events.png Група А 13:00  ФК "Дністер" Станківці  3 - 0  "Карпати" (Горішнє) с.Станківці
events.png Група Б 13:00  СКК Пісочна  4 - 0  "Промінь" (Більче) с.Криниця
events.png Група В 13:00  ФК "Липиці"  2 - 6  "Галичина" (М.Горожанна) с.Колодруби
events.png Група Г 13:00  ФСК "Тростянець"  0 - 4  "Воля" Велика Воля с.Тростянець
events.png Група Д 13:00  СКК "Дністер" Київець  1 - 1  "Біорена" Черниця с.Київець
events.png Група Е 13:00  ФК "Кагуїв"  11 - 1  "Юність" (Н.Опарська) с.Кагуїв
events.png Група Ж 13:00  "Дністер" Розвадів  3 - 1  ФК "Дроговиж" с.Розвадів
events.png Група А 15:00  ФК "Березина"  0 - 1  КСК "Берездівці" с.Станківці
events.png Група Б 15:00  "Сокіл" (Криниця)  1 - 6  МСКК "Рудники" с.Криниця
events.png Група В 15:00  ФК "Раделичі"  2 - 0  "Темп" Гірське с.Колодруби
events.png Група Г 15:00  ДКСК "Скала" Демня  2 - 2  ФК "Сокіл" Тернопілля с.Тростянець
events.png Група Д 15:00  "Зоря" Держів  1 - 0  СКК "Надітичі" с.Київець
  Група Е 15:00  ФСК "Щирок" (Вербіж)  3 - 0  "ІММ" Устя с.Кагуїв