Football is much more serious than life and death

Табло

Футзал - Стикові матчі
Datum СБ., 24. лютого. 2018 Beginn 10:00

Велика ВоляСписок гравцівКалендар матчів
ДКСК
Демня (ю)Список гравцівКалендар матчів
6:1
RefereeМазуранчик, Андрій
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum СБ., 24. лютого. 2018 Beginn 10:40

Розвадів (Ю)Список гравцівКалендар матчів
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів
0:5
RefereeСиненький, Ростислав
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum СБ., 24. лютого. 2018 Beginn 11:20
ДКСК
Демня (ю)Список гравцівКалендар матчів

Розвадів (Ю)Список гравцівКалендар матчів
5:0
RefereeВерещинський, Василь
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 24. лютого. 2018 Beginn 12:00

Велика ВоляСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів
1:1пен
RefereeМазуранчик, Андрій
Previous MatchPrevious MatchReset

Футзал - Стикові матчі
Datum СБ., 24. лютого. 2018 Beginn 13:00
МСКК
Рудники (ю)Список гравцівКалендар матчів
ФК
Тернопілля (ю)Список гравцівКалендар матчів
1:1пен
RefereeСиненький, Ростислав
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum СБ., 24. лютого. 2018 Beginn 13:40
СКК
Крупсько (ю)Список гравцівКалендар матчів

Гірське (ю)Список гравцівКалендар матчів
1:5
RefereeМазуранчик, Андрій
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum СБ., 24. лютого. 2018 Beginn 14:20
МСКК
Рудники (ю)Список гравцівКалендар матчів
СКК
Крупсько (ю)Список гравцівКалендар матчів
3:1
RefereeМазуранчик, Андрій
Previous MatchPrevious MatchReset

Футзал - Фінал
Datum СБ., 24. лютого. 2018 Beginn 15:00
ФК
Тернопілля (ю)Список гравцівКалендар матчів

Гірське (ю)Список гравцівКалендар матчів
4:5
RefereeМазуранчик, Андрій
Previous MatchPrevious MatchReset

Пошук гравця

Сайт відвідали:

Яндекс.Метрика дом админа - блог системного администратора

Кубок Весни Кубок Весни Друк
Результати - 1/16 фіналу (09.04.2017)

Неділя, 09.04.2017 - 1. тур
events.png   16:00  СКК "Надітичі"  2 - 1  "Сокіл" (Криниця) с.Пісочна
events.png   16:00  КСК "Фаворит" (Розділ)  2 - 3  "Воля" Велика Воля с.Березина
events.png   16:00  ФК "Дністер" Станківці  2 - 1  ФК "Липиці" с.Станківці
events.png   16:00  ФК "Дроговиж"  3 - 2  "Біорена" Черниця с.Держів