Football is much more serious than life and death

Табло

ІІ ліга (дорослі) - 1 тур
Datum НД., 20. травня. 2018 Beginn 16:00
СКК
КиївецьСписок гравцівКалендар матчів

ГорішнєСписок гравцівКалендар матчів
6:1
RefereeЯблонський, Віктор
next Matchnext MatchReset

Datum НД., 20. травня. 2018 Beginn 16:00
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів
ФСК
ВербіжСписок гравцівКалендар матчів
9:4
RefereeМелешко, Іван
next Matchnext MatchReset

Datum НД., 20. травня. 2018 Beginn 16:00

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів
5:1
RefereeМазуранчик, Андрій
next Matchnext MatchReset

Datum НД., 20. травня. 2018 Beginn 16:00

Велика ВоляСписок гравцівКалендар матчів
ФСК
ТростянецьСписок гравцівКалендар матчів
2:2
RefereeЛеськів, Андрій
next Matchnext MatchReset

Datum НД., 20. травня. 2018 Beginn 16:00

ЧерницяСписок гравцівКалендар матчів

КриницяСписок гравцівКалендар матчів
3:1
RefereeНаконечний, Андрій
next Matchnext MatchReset

ІІ ліга (дорослі) - 2 тур
Datum НД., 27. травня. 2018 Beginn 14:30

КриницяСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

І ліга (дорослі) - 1 тур
Datum НД., 27. травня. 2018 Beginn 16:00
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів
-:-
next Matchnext MatchReset

ІІ ліга (дорослі) - 2 тур
Datum НД., 27. травня. 2018 Beginn 16:00

ГорішнєСписок гравцівКалендар матчів
ФСК
Вербіж (вет.)Список гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchReset

Datum НД., 27. травня. 2018 Beginn 16:00
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів

Велика ВоляСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

І ліга (дорослі) - 1 тур
Datum ПН., 28. травня. 2018 Beginn 16:00

УстяСписок гравцівКалендар матчів

ДержівСписок гравцівКалендар матчів
-:-
next Matchnext MatchReset

Пошук гравця

Сайт відвідали:

Яндекс.Метрика дом админа - блог системного администратора

Футзал Футзал Друк
Результати - 2 тур (17.02.2018)

Субота, 17.02.2018 - 2. тур
events.png Група А 11:20  ФК "Дроговиж" (ю)  1 - 3  "Воля" Велика Воля(ю)
events.png Група А 12:00  "Темп" Гірське (ю)  0 - 3  МСКК "Рудники" (ю)
events.png Група Б 15:20  СКК "Крупсько"(ю)  7 - 0  "Дністер" Розвадів (Ю)
events.png Група Б 16:00  ФК "Сокіл" Тернопілля (ю)  3 - 2  ДКСК "Скала" Демня(ю)