Football is much more serious than life and death

Табло

І ліга (дорослі) - 11 тур
Datum НД., 19. серпня. 2018 Beginn 16:00
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів

БільчеСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 19. серпня. 2018 Beginn 16:00
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів

ГірськеСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 19. серпня. 2018 Beginn 16:00
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів

ДержівСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ІІ ліга (дорослі) - 18 тур
Datum НД., 19. серпня. 2018 Beginn 16:00
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

І ліга (дорослі) - 11 тур
Datum НД., 19. серпня. 2018 Beginn 16:00
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ІІ ліга (дорослі) - 18 тур
Datum НД., 19. серпня. 2018 Beginn 16:00
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів
ФК
КагуївСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 19. серпня. 2018 Beginn 16:00

КриницяСписок гравцівКалендар матчів
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 19. серпня. 2018 Beginn 16:00

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КиївецьСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 19. серпня. 2018 Beginn 16:00

ЧерницяСписок гравцівКалендар матчів

Велика ВоляСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Пошук гравця

Сайт відвідали:

Яндекс.Метрика дом админа - блог системного администратора

Футзал Футзал Друк
Результати - 2 тур (17.02.2018)

Субота, 17.02.2018 - 2. тур
events.png Група А 11:20  ФК "Дроговиж" (ю)  1 - 3  "Воля" Велика Воля(ю)
events.png Група А 12:00  "Темп" Гірське (ю)  0 - 3  МСКК "Рудники" (ю)
events.png Група Б 15:20  СКК "Крупсько"(ю)  7 - 0  "Дністер" Розвадів (Ю)
events.png Група Б 16:00  ФК "Сокіл" Тернопілля (ю)  3 - 2  ДКСК "Скала" Демня(ю)