Football is much more serious than life and death

Табло

Футзал ІІ ліга - 5 тур
Datum СБ., 26. січня. 2019 Beginn 10:00

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum СБ., 26. січня. 2019 Beginn 11:00

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів

УстяСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum СБ., 26. січня. 2019 Beginn 12:00

В.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
ФК
КагуївСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum СБ., 26. січня. 2019 Beginn 13:00
ФСК
ТростянецьСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum СБ., 26. січня. 2019 Beginn 14:00
ДКСК
ДемняСписок гравцівКалендар матчів
Воля
Велика Воля(ю)Список гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Футзал І ліга - 4 тур
Datum СБ., 26. січня. 2019 Beginn 15:00

ГірськеСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum СБ., 26. січня. 2019 Beginn 16:00

Велика ВоляСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КиївецьСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum СБ., 26. січня. 2019 Beginn 17:00

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів
КСК
БерездівціСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum СБ., 26. січня. 2019 Beginn 18:00
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Футзал ІІ ліга - 6 тур
Datum СБ., 02. лютого. 2019 Beginn 10:00
ФК
КагуївСписок гравцівКалендар матчів
ФСК
ТростянецьСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Пошук гравця

Сайт відвідали:

Яндекс.Метрика дом админа - блог системного администратора

Кубок Кубок "Пролісок"-2018 Друк
Результати - 1 тур (01.04.2018)

Неділя, 01.04.2018 - 1. тур
events.png Група В 14:30  "Сокіл" (Криниця)  0 - 4  "Промінь" (Більче) с.Криниця
events.png Група Г 14:30  ФК "Липиці"  1 - 5  "Темп" Гірське с.Липиці
events.png Група Д 14:30  ФСК "Тростянець"  0 - 6  "ІММ" Устя с.Тростянець
events.png Група Е 14:30  "Біорена" Черниця  3 - 6  "Дністер" Розвадів с.Розвадів
events.png Група А 14:30  "Зоря" Держів  2 - 0  ФК "Березина" с.Держів
events.png Група Б 16:30  СКК "Крупсько"  12 - 2  ФСК "Щирок" (Вербіж) с.Держів
events.png Група В 16:30  СКК "Надітичі"  0 - 1  МСКК "Рудники" с.Криниця
events.png Група Г 16:30  ФК "Раделичі"  1 - 1  "Галичина" (М.Горожанна) с.Липиці
events.png Група Д 16:30  ФСК "Щирок" Вербіж (вет.)  3 - 5  ФК "Сокіл" Тернопілля с.Тростянець
events.png Група Е 16:30  СКК Пісочна  2 - 1  "Воля" Велика Воля с.Розвадів


дом админа - блог системного администратора