Football is much more serious than life and death

Табло

Футзал І ліга - 7 тур
Datum СБ., 01. лютого. 2020 Beginn 10:00
СКК
КиївецьСписок гравцівКалендар матчів

Велика ВоляСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 01. лютого. 2020 Beginn 10:50
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 01. лютого. 2020 Beginn 11:40
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 01. лютого. 2020 Beginn 12:30
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів

ГірськеСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Футзал ІІ ліга - 7 тур
Datum СБ., 01. лютого. 2020 Beginn 13:20
ФСК
ТростянецьСписок гравцівКалендар матчів
Воля
Велика Воля(ю)Список гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 01. лютого. 2020 Beginn 14:10
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів
КСК
РозділСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 01. лютого. 2020 Beginn 15:00
СК
"Скала"Список гравцівКалендар матчів
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 01. лютого. 2020 Beginn 15:50

ВеринСписок гравцівКалендар матчів

В.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 01. лютого. 2020 Beginn 16:40
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Пошук гравця

Сайт відвідали:

Яндекс.Метрика дом админа - блог системного администратора

Кубок Кубок "Пролісок"-2018 Друк
Результати - 1 тур (01.04.2018)

Неділя, 01.04.2018 - 1. тур
events.png Група В 14:30  "Сокіл" (Криниця)  0 - 4  "Промінь" (Більче) с.Криниця
events.png Група Г 14:30  ФК "Липиці"  1 - 5  "Темп" Гірське с.Липиці
events.png Група Д 14:30  ФСК "Тростянець"  0 - 6  "ІММ" Устя с.Тростянець
events.png Група Е 14:30  "Біорена" Черниця  3 - 6  "Дністер" Розвадів с.Розвадів
events.png Група А 14:30  "Зоря" Держів  2 - 0  ФК "Березина" с.Держів
events.png Група Б 16:30  СКК "Крупсько"  12 - 2  ФСК "Щирок" (Вербіж) с.Держів
events.png Група В 16:30  СКК "Надітичі"  0 - 1  МСКК "Рудники" с.Криниця
events.png Група Г 16:30  ФК "Раделичі"  1 - 1  "Галичина" (М.Горожанна) с.Липиці
events.png Група Д 16:30  ФСК "Щирок" Вербіж (вет.)  3 - 5  ФК "Сокіл" Тернопілля с.Тростянець
events.png Група Е 16:30  СКК Пісочна  2 - 1  "Воля" Велика Воля с.Розвадів