Football is much more serious than life and death

Табло

МАФ ІІ ліга (дорослі) - 9 тур
Datum НД., 01. серпня. 2021 Beginn 00:00
ФК
В. ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 01. серпня. 2021 Beginn 00:00

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КиївецьСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 01. серпня. 2021 Beginn 00:00

ДержівСписок гравцівКалендар матчів

БільчеСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 01. серпня. 2021 Beginn 00:00
ФСК
ДемняСписок гравцівКалендар матчів
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

МАФ І ліга (дорослі) - 9 тур
Datum НД., 01. серпня. 2021 Beginn 00:00
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 01. серпня. 2021 Beginn 00:00
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів

ЛипівкаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 01. серпня. 2021 Beginn 00:00

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
КСК
РозділСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 01. серпня. 2021 Beginn 00:00
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 01. серпня. 2021 Beginn 00:00

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів

УстяСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Пошук гравця


Кубок Кубок "Пролісок"-2018 Друк
Результати - 1 тур (01.04.2018)

Неділя, 01.04.2018 - 1. тур
events.png Група В 14:30  "Сокіл" (Криниця)  0 - 4  "Промінь" (Більче) с.Криниця
events.png Група Г 14:30  ФК "Липиці"  1 - 5  "Темп" Гірське с.Липиці
events.png Група Д 14:30  ФСК "Тростянець"  0 - 6  "ІММ" Устя с.Тростянець
events.png Група Е 14:30  "Біорена" Черниця  3 - 6  "Дністер" Розвадів с.Розвадів
events.png Група А 14:30  "Зоря" Держів  2 - 0  ФК "Березина" с.Держів
events.png Група Б 16:30  СКК "Крупсько"  12 - 2  ФСК "Щирок" (Вербіж) с.Держів
events.png Група В 16:30  СКК "Надітичі"  0 - 1  МСКК "Рудники" с.Криниця
events.png Група Г 16:30  ФК "Раделичі"  1 - 1  "Галичина" (М.Горожанна) с.Липиці
events.png Група Д 16:30  ФСК "Щирок" Вербіж (вет.)  3 - 5  ФК "Сокіл" Тернопілля с.Тростянець
events.png Група Е 16:30  СКК Пісочна  2 - 1  "Воля" Велика Воля с.Розвадів