Football is much more serious than life and death

Табло

Кубок "Пролісок" - 1 тур
Стадіон: с.Держів Datum НД., 24. березня. 2019 Beginn 13:00

ДержівСписок гравцівКалендар матчів
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Стадіон: с.Крупсько Datum НД., 24. березня. 2019 Beginn 13:00
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Стадіон: с.Раделичі Datum НД., 24. березня. 2019 Beginn 13:00
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Стадіон: с.Устя Datum НД., 24. березня. 2019 Beginn 13:00

УстяСписок гравцівКалендар матчів
ФСК
ТростянецьСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Стадіон: с.Надітичі Datum НД., 24. березня. 2019 Beginn 13:00
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
КСК
БерездівціСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Стадіон: с.Розвадів Datum НД., 24. березня. 2019 Beginn 13:00

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів

Велика ВоляСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Стадіон: с.Держів Datum НД., 24. березня. 2019 Beginn 15:00

ЧерницяСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КиївецьСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Стадіон: с.Крупсько Datum НД., 24. березня. 2019 Beginn 15:00

ВеринСписок гравцівКалендар матчів

БільчеСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Стадіон: с.Раделичі Datum НД., 24. березня. 2019 Beginn 15:00

ГірськеСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ЛипиціСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Стадіон: с.Устя Datum НД., 24. березня. 2019 Beginn 15:00
ФСК
ВербіжСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ФК "Горожанна" Список гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Стадіон: с.Розвадів Datum НД., 24. березня. 2019 Beginn 15:00
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів
КСК
РозділСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Стадіон: с.Надітичі Datum НД., 24. березня. 2019 Beginn 15:00
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів

КриницяСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Пошук гравця

Сайт відвідали:

Яндекс.Метрика дом админа - блог системного администратора

Кубок Кубок "Пролісок"-2018 Друк
Результати - 2 тур (15.04.2018)

Субота, 14.04.2018 - 2. тур
events.png Група В 17:00  МСКК "Рудники"  2 - 1  "Сокіл" (Криниця) с.Рудники
Неділя, 15.04.2018 - 2. тур
events.png Група Д 11:30  "ІММ" Устя  6 - 2  ФСК "Щирок" Вербіж (вет.) с.Тростянець
events.png Група Д 13:30  ФК "Сокіл" Тернопілля  2 - 3  ФСК "Тростянець" с.Тростянець
events.png Група А 14:00  "Будінвест" (Верин)  2 - 2  "Зоря" Держів с.Держів
events.png Група Г 14:00  "Темп" Гірське  4 - 1  ФК "Раделичі" с.Раделичі
events.png Група Е 14:00  "Дністер" Розвадів  1 - 1  СКК Пісочна с.Розвадів
events.png Група Б 16:00  "Карпати" (Горішнє)  1 - 9  СКК "Крупсько" с.Держів
events.png Група Г 16:00  "Галичина" (М.Горожанна)  1 - 1  ФК "Липиці" с.Раделичі
events.png Група Е 16:00  "Воля" Велика Воля  2 - 2  "Біорена" Черниця с.Розвадів
events.png Група В 17:00  "Промінь" (Більче)  1 - 4  СКК "Надітичі" с.Надітичі


дом админа - блог системного администратора