Football is much more serious than life and death

Табло

ФФМР ІІ-ліга (дорослі) - 5 тур
Datum НД., 27. вересня. 2020 Beginn 13:00
ФК
ФК "Горожанна" Список гравцівКалендар матчів
ФСК
ВербіжСписок гравцівКалендар матчів
4:0
RefereeМазуранчик, Андрій
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР І ліга (дорослі) - 5 тур
Datum НД., 27. вересня. 2020 Beginn 14:00
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів

УстяСписок гравцівКалендар матчів
4:1
RefereeКіндій, Богдан
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 27. вересня. 2020 Beginn 14:00

ДержівСписок гравцівКалендар матчів
КСК
РозділСписок гравцівКалендар матчів
1:2
RefereeПрендота, Мирон
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 27. вересня. 2020 Beginn 14:00

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
1:0
RefereeГнатів, Олег
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 27. вересня. 2020 Beginn 17:00
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів
0:4
RefereeСиненький, Ростислав
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 27. вересня. 2020 Beginn 17:00
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
4:2
RefereeЯблонський, Віктор
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 27. вересня. 2020 Beginn 17:00
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
7:1
RefereeМазуранчик, Андрій
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР ІІ-ліга (дорослі) - 5 тур
Datum НД., 27. вересня. 2020 Beginn 17:00
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів

БільчеСписок гравцівКалендар матчів
3:2
RefereeБуць, Андрій
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 27. вересня. 2020 Beginn 17:00
Лінденфельд
Луб'янаСписок гравцівКалендар матчів

КриницяСписок гравцівКалендар матчів
7:2
RefereeЛеськів, Андрій
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Пошук гравця


Кубок Кубок "Весни" Друк
Результати - 1/8 фіналу (01.05.2018)

Вівторок, 01.05.2018 - 1. тур
events.png   16:00  ФК "Липиці"  0 - 4  ФК "Сокіл" Тернопілля с.Тростянець
events.png   16:00  "Сокіл" (Криниця)  2 - 5  "Будінвест" (Верин) с.Верин
events.png   18:00  ФК "Березина"  1 - 1
(Пен. 3 - 4)
 
"Промінь" (Більче) с.Верин
events.png   18:00  ФСК "Щирок" Вербіж (вет.)  3 - 2  "Галичина" (М.Горожанна) с.Гірське
events.png   18:00  "Воля" Велика Воля  4 - 2  ФСК "Тростянець" с.Тростянець
events.png   18:00  "Карпати" (Горішнє)  4 - 6  СКК Пісочна с.Держів