Football is much more serious than life and death

Табло

ФФМР ІІ-ліга(Дорослі) - 3 тур
Datum НД., 16. червня. 2019 Beginn 16:00
ФСК
ТростянецьСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ЛипиціСписок гравцівКалендар матчів
3:3
RefereeСиненький, Ростислав
Previous MatchPrevious MatchReset

ФФМР І-ліга(Дорослі) - 5 тур
Datum НД., 16. червня. 2019 Beginn 16:00
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів
6:1
RefereeЯблонський, Віктор
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 16. червня. 2019 Beginn 16:00

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів
4:2
RefereeМазуранчик, Андрій
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР ІІ-ліга(Дорослі) - 3 тур
Datum НД., 16. червня. 2019 Beginn 17:00

КриницяСписок гравцівКалендар матчів

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів
3:5
RefereeЛеськів, Андрій
Previous MatchPrevious MatchReset

ФФМР І-ліга(Дорослі) - 5 тур
Datum ПН., 17. червня. 2019 Beginn 16:00

ДержівСписок гравцівКалендар матчів

БільчеСписок гравцівКалендар матчів
5:1
RefereeПрендота, Мирон
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum ПН., 17. червня. 2019 Beginn 16:00
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КиївецьСписок гравцівКалендар матчів
8:2
RefereeЛеськів, Андрій
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum ПН., 17. червня. 2019 Beginn 18:00
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів

УстяСписок гравцівКалендар матчів
2:2
RefereeЧайковський, Богдан
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР І-ліга(Дорослі) - 6 тур
Datum НД., 23. червня. 2019 Beginn 16:00

УстяСписок гравцівКалендар матчів

ДержівСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 23. червня. 2019 Beginn 16:00
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Пошук гравця

Сайт відвідали:

Яндекс.Метрика дом админа - блог системного администратора

Кубок Кубок "Золота осінь" Друк
Результати - 1/8 фіналу (14.10.2018)

Неділя, 14.10.2018 - 2. тур
events.png   12:00  МСКК "Рудники"  3 - 1  "Будінвест" (Верин) с.Крупсько
    12:00  ФСК "Тростянець"  0 - 3  "Темп" Гірське с.Криниця
events.png   12:00  СКК Пісочна  1 - 1
(Пен. 4 - 5)
 
ФК "Раделичі" с.Устя
events.png   12:30  "Сокіл" Черниця  0 - 3  СКК "Дністер" Київець с.Київець
events.png   13:30  ФК "Сокіл" Тернопілля  0 - 0
(Пен. 6 - 7)
 
СКК "Крупсько" с.Крупсько
events.png   13:30  СКК "Надітичі"  2 - 2
(Пен. 4 - 5)
 
"Сокіл" (Криниця) с.Криниця
events.png   13:30  "ІММ" Устя  2 - 0  ФК "Дроговиж" с.Устя
events.png   14:30  ФК "Липиці"  0 - 0
(Пен. 4 - 5)
 
"Галичина" (М.Горожанна) с.Київець


дом админа - блог системного администратора