Football is much more serious than life and death

Табло

Кубок "Пролісок" - 1 тур
Стадіон: с.Держів Datum НД., 24. березня. 2019 Beginn 13:00

ДержівСписок гравцівКалендар матчів
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Стадіон: с.Крупсько Datum НД., 24. березня. 2019 Beginn 13:00
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Стадіон: с.Раделичі Datum НД., 24. березня. 2019 Beginn 13:00
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Стадіон: с.Устя Datum НД., 24. березня. 2019 Beginn 13:00

УстяСписок гравцівКалендар матчів
ФСК
ТростянецьСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Стадіон: с.Надітичі Datum НД., 24. березня. 2019 Beginn 13:00
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
КСК
БерездівціСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Стадіон: с.Розвадів Datum НД., 24. березня. 2019 Beginn 13:00

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів

Велика ВоляСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Стадіон: с.Держів Datum НД., 24. березня. 2019 Beginn 15:00

ЧерницяСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КиївецьСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Стадіон: с.Крупсько Datum НД., 24. березня. 2019 Beginn 15:00

ВеринСписок гравцівКалендар матчів

БільчеСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Стадіон: с.Раделичі Datum НД., 24. березня. 2019 Beginn 15:00

ГірськеСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ЛипиціСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Стадіон: с.Устя Datum НД., 24. березня. 2019 Beginn 15:00
ФСК
ВербіжСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ФК "Горожанна" Список гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Стадіон: с.Розвадів Datum НД., 24. березня. 2019 Beginn 15:00
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів
КСК
РозділСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Стадіон: с.Надітичі Datum НД., 24. березня. 2019 Beginn 15:00
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів

КриницяСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Пошук гравця

Сайт відвідали:

Яндекс.Метрика дом админа - блог системного администратора

Футзал  І ліга Футзал І ліга Друк
Результати - 3 тур (12.01.2019)

Субота, 12.01.2019 - 3. тур
events.png   15:00  КСК "Берездівці"  7 - 4  "Воля" Велика Воля
events.png   16:00  СКК "Крупсько"  4 - 2  ФК "Сокіл" Тернопілля
events.png   17:00  "Русин-О" Розвадів  8 - 4  МСКК "Рудники"
events.png   18:00  СКК "Дністер" Київець  3 - 2  "Темп" Гірське


дом админа - блог системного администратора