Football is much more serious than life and death

Табло

Футзал І ліга - 3 тур
Datum СБ., 14. грудня. 2019 Beginn 10:00

Велика ВоляСписок гравцівКалендар матчів
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 14. грудня. 2019 Beginn 10:50

УстяСписок гравцівКалендар матчів

ГірськеСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 14. грудня. 2019 Beginn 11:40
СКК
КиївецьСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 14. грудня. 2019 Beginn 12:30
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Футзал ІІ ліга - 3 тур
Datum СБ., 14. грудня. 2019 Beginn 13:20
КСК
РозділСписок гравцівКалендар матчів
ФСК
ТростянецьСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 14. грудня. 2019 Beginn 14:10

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 14. грудня. 2019 Beginn 15:00
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
Воля
Велика Воля(ю)Список гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 14. грудня. 2019 Beginn 15:50
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів
СК
"Скала"Список гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 14. грудня. 2019 Beginn 16:40

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів

В.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Пошук гравця

Сайт відвідали:

Яндекс.Метрика дом админа - блог системного администратора

Кубок Кубок "Пролісок" Друк
Результати - 1 тур (24.03.2019)

Неділя, 24.03.2019 - 1. тур
events.png Група Б 13:00  СКК "Крупсько"  5 - 2  ФК "Березина" с.Крупсько
events.png Група В 13:00  ФК "Раделичі"  5 - 4  "Галичина" (М.Горожанна) с.Раделичі
events.png Група Д 13:00  "ІММ" Устя  2 - 0  ФСК "Тростянець" с.Устя
events.png Група Е 13:00  СКК "Надітичі"  1 - 3  КСК "Берездівці" с.Надітичі
events.png Група Є 13:00  "Дністер" Розвадів  3 - 0  "Воля" Велика Воля с.Розвадів
events.png Група А 14:00  "Зоря" Держів  4 - 0  "Сокіл" Черниця с.Держів
events.png Група Б 15:00  "Будінвест" (Верин)  1 - 0  "Промінь" (Більче) с.Крупсько
events.png Група В 15:00  "Темп" Гірське  2 - 1  ФК "Липиці" с.Раделичі
events.png Група Д 15:00  ФСК "Щирок" (Вербіж)  5 - 0  ФК "Горожанна" Велика Горожанна с.Устя
events.png Група Є 15:00  ФК "Сокіл" Тернопілля  4 - 1  КСК "Фаворит" (Розділ) с.Розвадів
events.png Група Е 15:00  МСКК "Рудники"  2 - 3  "Сокіл" (Криниця) с.Надітичі
events.png Група А 16:00  СКК Пісочна  1 - 3  СКК "Дністер" Київець с.Держів